Podcast Generator - en to cs translation catalogue (307 entries)

en:  making a donation
cs: poskytnutí daru

en: (Auto Indexing)
cs: (Automatické rejstříkování)

en: (HTML tags accepted)
cs: ( značky HTML přijaty)

en: (it will be ignored)
cs: (bude se přehlížet)

en: (this is good)
cs: (toto je dobré)

en: , an open source podcast publishing solution
cs: , řešením zveřejňování záznamů, jehož zdrojový kód je otevřený

en: - If you need to upload larger files you can use the
cs: - Pokud potřebujete nahrát větší soubory, můžete použít

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
cs: ...pokud ne, můžete nastavit práva pro zápis ručně (přes FTP, SSH, etc...) a ujistit se, že máte oprávnění ke změně oprávnění ke složkám na svém serveru.

en: A little description of your podcast.
cs: Malý popis záznamu.

en: Actual Length
cs: Skutečná délka

en: Add
cs: Přidat

en: Add / Delete categories
cs: Přidat/Smazat skupiny

en: Add a category
cs: Přidat skupinu

en: Add a new category:
cs: Přidat novou skupinu:

en: Adding...
cs: Přidává se %1...

en: Admin
cs: Správce

en: All
cs: Vše

en: All Episodes
cs: Všechny díly

en: All the episodes have been indexed in the feed
cs: Všechny díly v kanálu byly zrejstříkovány

en: Apr
cs: Dub

en: Archive
cs: Archiv

en: Aug
cs: Srp

en: Author
cs: Autor

en: Author specified for this episode...
cs: Autor stanovený pro tento díl...

en: Author will be IGNORED
cs: Autor se bude přehlížet

en: Author's email address
cs: Autorova e-mailová adresa

en: Author's email address not present or not valid
cs: Autorova e-mailová adresa buď není přítomna, anebo není platná

en: Author's email address not present or not valid.
cs: Autorova e-mailová adresa buď není přítomna, anebo není platná.

en: Author's name
cs: Autorovo jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Back to Admin
cs: Zpět na správce

en: Back to category management
cs: Zpět na správu skupiny

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
cs: Pravidelným voláním Podcast Generatoru přes úkol pro cron, můžete automaticky prověřovat složku se záznamy, zda v ní nejsou nové díly, a obnovovat kanál RSS.

en: Categories
cs: Skupiny

en: Categories disabled
cs: Skupiny zakázány

en: Categories file already exists...
cs: Soubor se skupinami již existuje...

en: Categories file doesn't exist or empty...
cs: Soubor se skupinou neexistuje nebo je prázdný...

en: Category added!
cs: Skupina přidána!

en: Category deleted
cs: Skupina smazána

en: Change
cs: Změnit

en: Change Podcast Generator Configuration
cs: Změnit nastavení Podcast Generatoru

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
cs: Změnit vzhled a poměr stran Podcast Generatoru:

en: Change Theme
cs: Změnit vzhled

en: Change iTunes Cover Art
cs: Změnit obal iTunes

en: Change the episode date
cs: Změnit datum dílu

en: Change your podcast details
cs: Změnit podrobnosti záznamu

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: Choose a username and a password for the administration area:
cs: Zvolte uživatelské jméno a heslo pro oblast správy:

en: Choose among available languages *
cs: Vybrat mezi dostupnými jazyky *

en: Config.php file already exists!
cs: Soubor Config.php již existuje!

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
cs: Kopírovat a vložit adresu (URL) níže (včetně vašecho jedinečného klíče):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
cs: Kopírujte odkaz kanálu a vložte jej do svého sběrného programu

en: Copyright Notice
cs: Oznámení o autorském právu

en: Current image:
cs: Nynější obrázek

en: Customize your FreeBox
cs: Přizpůsobit si FreeBox

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
cs: Datum a čas dílu byly změněny (to může vést ke změně pořadí dílů v kanálu záznamu).

en: Date:
cs: Datum:

en: Day
cs: Den

en: Dec
cs: Pro

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Categories
cs: Smazat skupiny

en: Delete Category
cs: Smazat skupinu

en: Delete Episode
cs: Smazat díl

en: Delete a category
cs: Smazat skupinu

en: Delete other episodes
cs: Smazat jiné díly

en: Deleting...
cs: Maže se...

en: Disable them
cs: Zakázat

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
cs: Zobrazit tlačítka pro Facebook, Twitter a Google+ pro každý díl.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
cs: Zobrazí nejnovější zprávy Podcast Generatoru na hlavní správcovské stránce záznamu.

en: Do you really want to permanently delete this category?
cs: Opravdu chcete trvale smazat tuto skupinu?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
cs: Opravdu chcete trvale smazat tento díl?

en: Does your podcast contain explicit language?
cs: Obsahuje záznam otevřeně/nezakrytě mluvící jazyk?

en: Download
cs: Stažení

en: Duration:
cs: Doba trvání:

en: Edit / Delete
cs: Upravit/Smazat

en: Edit / Delete Episodes
cs: Upravit/Smazat díl

en: Edit or Delete Episode
cs: Upravit nebo smazat díl

en: Edit other episodes
cs: Upravit další díly

en: Edit podcast
cs: Upravit záznam

en: Enable Audio and Video Player?
cs: Povolit přehrávač zvuku a obrazu?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
cs: Povolit internetový přehrávač zvuku a obrazu pro podporované soubory a prohlížeče.

en: Enable Freebox?
cs: Povolit Freebox?

en: Enable Social Networks Integration?
cs: Povolit začlenění společenských sítí?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
cs: Povolit funkci skupin pro dělání tematických seznamů záznamů.

en: Enable categories?
cs: Povolit skupiny?

en: Enable news display?
cs: Povolit zobrazení zpráv?

en: Enable strict episode renaming policy?
cs: Povolit přísnou politiku ohledně přejmenování dílů?

en: Episodes
cs: Díly

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
cs: Chyba: Není možné získat kanál se zprávami Podcast Generatoru. Zprávy budou automaticky zakázány.

en: Error: No file, description or title present
cs: Chyba: Není přítomen žádný soubor, popis nebo název

en: Error: image NOT sent!
cs: Chyba: Obrázek neposlán!

en: Execution time (s):
cs: Čas provedení (s):

en: Explicit Podcast?
cs: Nezakrytě mluvící záznam?

en: Explicit content
cs: Nezakrytý obsah

en: Explicit content?
cs: Nezakrytý obsah?

en: Extras
cs: Další

en: FILE ERROR
cs: Chyba v souboru

en: FTP Feature
cs: Funkce FTP

en: Failed to open theme file
cs: Nepodařilo se otevřít soubor s motivem vzhledu

en: Feb
cs: Úno

en: Feed XML generated!
cs: Kanál XML vytvořen!

en: Feed language
cs: Jazyk kanálu

en: Fields marked with * are required.
cs: Pole označená * jsou vyžadována.

en: File
cs: Soubor

en: File Renamed:
cs: Soubor přejmenován:

en: File sent
cs: Soubor poslán

en: Filetype:
cs: Souborový typ:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
cs: Freebox vám umožňuje psát volně to, co si přejete, přidávat odkazy nebo text pomocí editoru v oddíle správce.

en: Freebox text already exists...
cs: Text Freebox již existuje...

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
cs: Toto okno můžete upravit ze správcovské oblasti. Například můžete přidat doplňky a tlačítka

en: GETTEXT extension: installed
cs: Rozšíření GETTEXT: Nainstalováno

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
cs: Rozšíření GETTEXT: Nenainstalováno (použije se php-gettext)

en: Generate XML feed
cs: Vytvořit kanál XML

en: Get Support
cs: Získat podporu

en: Go right to your podcast!
cs: Jděte rovnou na svůj záznam!

en: Go to episodes archive
cs: Jít do archivu dílů

en: Go to the homepage
cs: Jít na domovskou stránku

en: Hello
cs: Ahoj

en: Help
cs: Nápověda

en: Hint: How to create your own theme?
cs: Rada: Jak vytvořit své vlastní téma vzhledu?

en: Hint: You don't need categories?
cs: Rada: Nepotřebujete skupiny?

en: Home
cs: Domovská složka

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
cs: Kolik dílů zrejstříkovaných v kanálech záznamů?

en: How many recent podcasts in the home page?
cs: Kolik nedávných záznamů na domovské stránce?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
cs: Nazdar! Jen tři kroky vás dělí od nastavení záznamu...

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
cs: Byl učiněn pokus o nastavení oprávnění pro zápis (chmod 777) k adresářům uvedeným výše...

en: Images Directory
cs: Adresář s obrázky

en: Installation completed successfully...
cs: Instalace úspěšně dokončena...

en: Jan
cs: Led

en: Jul
cs: Čerc

en: Jun
cs: Čer

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
cs: Klíčové slovo 1, klíčové slovo 2 (nejvíce 12)

en: Listen
cs: Poslouchat

en: Log in
cs: Přihlášení

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Logging in...
cs: Přihlašuje se...

en: Long Description
cs: Dlouhý popis

en: Long Description present
cs: Dlouhý popis přítomen

en: Long description not present (the short description will be used)
cs: Dlouhý popis nepřítomen (použije se krátký popis)

en: Long description not present; I'll use short description...
cs: Dlouhý popis nepřítomen; použije se krátký popis...

en: Looking for another language?
cs: Hledáte jiný jazyk?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
cs: Hledá se ručně nahraný záznam do adresáře:

en: Main information
cs: Hlavní informace

en: Main information (required):
cs: Hlavní informace (požadováno):

en: Main language of your episodes
cs: Hlavní jazyk dílů

en: Manage categories
cs: Spravovat skupiny

en: Manually regenerate RSS feed
cs: Ručně znovuvytvořit kanál RSS

en: Manually regenerate xml feed
cs: Ručně znovuvytvořit kanál XML

en: Mar
cs: Bře

en: Max upload size set in the script (config.php):
cs: Největší velikost při nahrávání nastavená ve skriptu (config.php):

en: Max:
cs: Nejvíce:

en: Maximum number of selectable category per single episode:
cs: Nejvyšší počet vybratelných skupin na jeden díl:

en: May
cs: Kvě

en: Media Directory
cs: Adresář s multimédii

en: Month
cs: Měsíc

en: More
cs: Více

en: New category:
cs: Nová skupina:

en: New image:
cs: Nový obrázek:

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No episodes here yet...
cs: Zatím zde nejsou žádné díly...

en: No file selected. Please go back and select an image.
cs: Nebyl vybrán žádný soubor. Jděte, prosím, zpět a vyberte obrázek.

en: No file to delete...
cs: Žádný soubor ke smazání...

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
cs: Bez ohledu na to, jakou částku dáte, váš příspěvek podpoří budoucí vývoj a opravy chyb. Děkuji vám!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
cs: Bez ohledu na částku, váš příspěvek podpoří budoucí vývoj a opravy chyb. Děkuji vám!

en: No, it's clean
cs: Ne, je to čisté

en: Nov
cs: Lis

en: Now checking folders permissions
cs: Nyní se ověřují oprávnění ke složkám

en: Oct
cs: Říj

en: Operating System:
cs: Operační systém:

en: Original filename:
cs: Původní název souboru:

en: PHP Version:
cs: Verze PHP:

en: Password
cs: Heslo

en: Password:
cs: Heslo:

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
cs: Smažte, prosím, tento soubor, předtím než budete pokračovat v instalaci...

en: Please type again your password:
cs: Zadejte, prosím, znovu své heslo:

en: Please write a category name...
cs: Napište, prosím, název skupiny...

en: Podcast Archive
cs: Archiv záznamů

en: Podcast Description
cs: Popis záznamu

en: Podcast Episode
cs: Díl záznamu

en: Podcast Generator Configuration
cs: Nastavení Podcast Generatoru

en: Podcast Generator Language
cs: Jazyk Podcast Generatoru

en: Podcast Generator News
cs: Zprávy Podcast Generatoru

en: Podcast Generator web page
cs: Stránky Podcast Generatoru

en: Podcast Subtitle
cs: Podnázev záznamu

en: Podcast Subtitle or Slogan
cs: Podnázev záznamu a průpovídka

en: Podcast Title
cs: Název záznamu

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
cs: Obal záznamu bude zobrazen v obchodu iTunes

en: Powered by
cs: Poháněno

en: Processing changes...
cs: Zpracovávají se změny...

en: Processing episode...
cs: Zpracovává se díl...

en: Publication Date
cs: Datum vydání

en: RSS feed regenerated:
cs: Kanál RSS vytvořen:

en: Read Documentation
cs: Číst dokumentaci

en: Regenerating Feed
cs: Znovuvytvoření kanálu

en: Reload this page
cs: Nahrát tuto stránku znovu

en: Root Directory
cs: Kořenový adresář

en: Scan finished:
cs: Prohledávání dokončeno:

en: Searching...
cs: Hledá se...

en: See documentation
cs: Zobrazit dokumentaci

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
cs: Zvolte Ano, pokud tento díl obsahuje nezakrytě mluvící jazyk nebo obsah pro dospělé

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
cs: Zvolte Ano, pokud tento díl obsahuje nezakrytě mluvící jazyk nebo obsah pro dospělé.

en: Select a category:
cs: Vybrat skupinu:

en: Select date format
cs: Vybrat formát data

en: Select or change iTunes Categories
cs: Vybrat nebo změnit skupiny iTunes

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
cs: Vybrat nebo změnit skupiny iTunes (obchod iTunes)

en: Select up to 3 categories for your episode...
cs: Vyberte až tři skupiny pro svůj díl...

en: Send
cs: Poslat

en: Sep
cs: Zář

en: Setting writing permission to
cs: Nastavení oprávnění k zápisu pro

en: Setting...
cs: Nastavuje se...

en: Setup
cs: Nastavení

en: Short Description
cs: Krátký popis

en: Size:
cs: Velikost:

en: Start now...
cs: Spustit nyní...

en: Step
cs: Krok

en: Submit your podcast to the iTunes Store
cs: Odeslat záznam do obchodu iTunes

en: Subscribe to this podcast with iTunes
cs: Přihlašte se k odběru tohoto záznamu s iTunes

en: Subtitle
cs: Podnázev

en: Support Podcast Generator
cs: Podpora pro Podcast Generator

en: The category doesn't exist...
cs: Skupina neexistuje...

en: The category you are trying to add already exists...
cs: Skupina, již se pokoušíte přidat, již existuje...

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
cs: Datum dílu bylo umístěno do budoucnosti. Tento díl se do té doby neukáže.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
cs: Díly záznamu jsou automaticky tříděny podle data. Změna data tohoto dílu změní jeho zařazení v kanálu záznamu. Pokud stanovíte datum v budoucnosti, díl nebude do té doby ukázán.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
cs: Formulář níže hlásí nynější čas a datum serveru. Pokud stanovíte datum v budoucnosti, díl se do té doby neukáže.

en: The information has been successfully sent.
cs: Informace byla úspěšně poslána.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
cs: Popis záznamu je příliš dlouhý a bude se přehlížet.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
cs: Nahrané soubory s díly budou automaticky přejmenovány pouze za pomoci alfanumerických znaků a nynějšího data.

en: Theme Selection
cs: Výběr vzhledu

en: Theme changed!
cs: Vzhled změněn!

en: Themes and aspect
cs: Vzhled a poměr stran

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
cs: Tyto informace se použijí jak na této internetové stránce, tak ve výsledném kanálu RSS

en: This feature is enabled.
cs: Tato funkce je povolena.

en: This is FREEBOX
cs: Toto je FREEBOX

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
cs: Toto je zřejmě poprvé, co jste zavítal na tyto stránky: Ještě jste nezměnil podrobnosti svého záznamu. Doporučuje se poskytnout název záznamu, jeho popis atd. Vyzkoušejte odlišný vzhled!

en: Time:
cs: Čas:

en: Title
cs: Název

en: Try another theme...
cs: Zkusit jiný vzhled...

en: Try to set writing permission:
cs: Pokusit se nastavit oprávnění k zápisu:

en: Uncategorized
cs: Neroztříděný

en: Update Episode
cs: Aktualizovat díl

en: Updating
cs: Obnovuje se

en: Upload Episode
cs: Nahrát díl

en: Upload Failed
cs: Nahrání se nezdařilo

en: Upload New Episode
cs: Nahrát nový díl

en: Upload Podcast
cs: Nahrát záznam

en: Upload another episode
cs: Nahrát další díl

en: Uploading...
cs: Nahrává se...

en: Use cron to auto index episodes
cs: Použít cron k automatickému rejstříkování dílů

en: Useful information for debugging:
cs: Užitečné informace pro ladění:

en: User
cs: Uživatel

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or password not valid. Please try again...
cs: Uživatelské jméno nebo heslo nejsou platné. Zkuste to, prosím, znovu...

en: Validate this feed with w3c validation service
cs: Schválit tento kanál schvalovací službou w3c

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
cs: Navštívit dokumentaci pro další informace o tom, jak nastavit úkoly pro cron

en: Watch
cs: Sledovat

en: Welcome
cs: Vítejte

en: YES, I am sure
cs: Ano

en: Year
cs: Rok

en: Yes
cs: Ano

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
cs: Ano! Adresáře mají správná oprávnění pro zápis

en: You are already using this theme
cs: Již tento vzhled používáte

en: You can limit the feed to the last episodes
cs: Můžete kanál omezit na poslední díly

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
cs: Nyní můžete pokračovat posledním krokem instalace Podcast Generatoru...

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
cs: Volitelně můžete zakázat Freebox, pokud jej nepotřebujete.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
cs: Nynější obrázek můžete nahradit novým. Kvůli vhodnosti pro obchod na iTunes musí mít záznam obal ve formátu JPG nebo PNG o rozlišení 1400 x 1400 obrazových bodů.

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
cs: Můžete pro tento díl uvést jiného autora. Jinak bude vlastníkem záznamu výchozí autor

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
cs: Nepřiřadil jste oprávnění k zápisu pro složku s multimédii a nahraný soubor nelze uložit na serveru.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
cs: Nezadal jste heslo, nebo dvojice hesel neodpovídá;.Jděte, prosím, zpět a napišt své heslo znovu...

en: You didn't enter the username...
cs: Nezadal jste uživatelské jméno...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
cs: Odeslal jste více než 12 klíčových slov pro iTunes...

en: Your browser does not support the audio player
cs: Váš prohlížeč nepodporuje přehrávač zvuku

en: Your browser does not support the video player
cs: Váš prohlížeč nepodporuje přehrávač obrazu

en: Your copyright notice
cs: Oznámení o autorském právu

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
cs: Soubor je větší než největší dovolená velikost souboru, který lze nahrát na server.

en: Your freebox has been updated!
cs: Váš freebox byl aktualizován!

en: Your podcast details
cs: Podrobnosti záznamu

en: Your server configuration
cs: Nastavení serveru

en: Your server configuration allows you to upload files up to
cs: Nastavení serveru vám umožňuje nahrát souborů až

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
cs: a podívejte se, zda můžete pokračovat v instalaci skriptu.

en: characters
cs: znaků

en: characters left
cs: znaků zbývá

en: episode(s) in the feed
cs: díl(ů) v kanálu

en: episodes
cs: Díly

en: feed
cs: Kanál

en: feed:
cs: Kanál:

en: has been deleted
cs: byl smazán

en: iTunes Categories successfully changed...
cs: Skupiny iTunes byly úspěšně změněny...

en: iTunes Category 1
cs: Skupina iTunes 1

en: iTunes Category 2
cs: Skupina iTunes 2

en: iTunes Category 3
cs: Skupina iTunes 3

en: iTunes Keywords
cs: Klíčová slova iTunes

en: iTunes Keywords:
cs: Klíčová slova iTunes:

en: iTunes Store Settings
cs: Nastavení obchodu iTunes

en: iTunes categories
cs: Skupiny iTunes

en: iTunes cover art
cs: Obal na iTunes

en: iTunes cover art replaced successfully.
cs: Obal pro iTunes byl úspěšně nahrazen.

en: iTunes image
cs: Obrázek pro iTunes

en: if you like Podcast Generator please consider
cs: Pokud se vám Podcast Generator líbí, zvažte, prosím,

en: is NOT writable
cs: není zapisovatelný

en: is empty... (it will be ignored)
cs: je prázdný... (bude se přehlížet)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
cs: není podporované rozšíření nebo název souboru obsahuje zakázané znaky.

en: is writable
cs: je zapisovatelný

en: kbps
cs: kb/s

en: new episode(s) added.
cs: Přidán nový díl.

en: new episodes added
cs: Přidán nový díl.
