Podcast Generator - en to et translation catalogue (306 entries)

en:  making a donation
et: toetuse tegemisele

en: (Auto Indexing)
et: (automaatne järjestus)

en: (HTML tags accepted)
et: (HTML sildid on vastuvõetud)

en: (it will be ignored)
et: (seda ignoreeritakse)

en: (this is good)
et: (see on hea)

en: , an open source podcast publishing solution
et: , avatud lähtekoodiga lahendus

en: - If you need to upload larger files you can use the
et: - kui sul on vaja ülesse laadida suuremaid faile siis võid kasutada

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
et: ... kui ei, siis sa saad seada kirjutusõiguseid käsitsi (kasutades FTP'd, SSH'd, vms.) ja veendu et sõl on õigus muuta serveris kaustade õigusi.

en: A little description of your podcast.
et: Sinu podcasti lühikirjeldus

en: Actual Length
et: Tegelik pikkus

en: Add
et: Lisa

en: Add / Delete categories
et: Lisa / muuda kategoorijaid

en: Add a category
et: Lisa kategooria

en: Add a new category:
et: Lisa uus kategoorija:

en: Adding...
et: Lisamine...

en: All
et: Kõik

en: All Episodes
et: Kõik episoodid

en: All the episodes have been indexed in the feed
et: Kõik loendi episoodid on indekseeritud

en: Apr
et: Apr.

en: Archive
et: Arhiiv

en: Aug
et: Aug.

en: Author
et: Autor

en: Author specified for this episode...
et: Sellele episoodile määrati autor...

en: Author will be IGNORED
et: Autorit IGNOREERITAKSE

en: Author's email address
et: Autori e-mail

en: Author's email address not present or not valid
et: Autori e-mail puudub või ei ole korrektne

en: Author's email address not present or not valid.
et: Autori e-mail puudub või ei ole korrektne.

en: Author's name
et: Autori nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Back to Admin
et: Tagasi Adminisse

en: Back to category management
et: Tagasi kaategooriate haldusesse

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
et: Perioodiliselt cron tööristaga podcasti looja poole pöördudes võid sa automaatselt ka kontrollida meedia kaustas uute episoodide olemasolu ja uuesti luua RSS loendit.

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories disabled
et: Kategooriad on välja lülitatud

en: Categories file already exists...
et: Kategoria fail on juba olemas...

en: Categories file doesn't exist or empty...
et: Kategooria faile ei ole või ei ole määratud...

en: Category added!
et: Kategooria lisatud!

en: Category deleted
et: Kategooria on kustutatud

en: Change
et: Muuda

en: Change Podcast Generator Configuration
et: Muuda podcasti looja seadistusi

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
et: Muuda Padcasti looja kujundust ja välimust:

en: Change Theme
et: Muuda kujundus

en: Change iTunes Cover Art
et: Muuda iTunesi kaane pilti

en: Change the episode date
et: Muuda episoodi aega

en: Change your podcast details
et: Muuda oma podcasti detaile

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Choose a username and a password for the administration area:
et: Vali admini liidesele kasutaja tunnus ja salasõna:

en: Choose among available languages *
et: Vali olemasolevate keelte seast *

en: Config.php file already exists!
et: Config.php on juba olemas!

en: Continue
et: Jätka

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
et: Kopeeri ja aseta alltoodud URL (kaasa arvatud sinu unikaalse võtmega):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
et: Kopeeri loendi link ja aseta oma soovitud kohta

en: Copyright Notice
et: Copiright märge

en: Current image:
et: Praegune pilt:

en: Customize your FreeBox
et: Seadista oma "FreeBox"

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
et: Kuupäeva ja aega on muudetud (see võib muuta sinu episoodi asukohta podcasti loendis).

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Day
et: Päev

en: Dec
et: Dets.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Categories
et: Kustuta kategooriad

en: Delete Category
et: Kustuta kategooria

en: Delete Episode
et: Kustuta episood

en: Delete a category
et: Kustuta kategooria

en: Delete other episodes
et: Kustuta teisi episoode

en: Deleting...
et: Kustutamine...

en: Disable them
et: Lülita need välja

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
et: Näita Facebook, Twitter ja Google+ nuppe igal episoodil.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
et: Näita Podcasti looja viimaseid uudiseid Admini liidese podcasti lehel.

en: Do you really want to permanently delete this category?
et: Kas sa tõesti tahad jäädavalt kustuta selle kategooria?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
et: Kas oled kindel, et soovid jäädavalt kustutada selle episoodi?

en: Does your podcast contain explicit language?
et: Kas sinu podcast sisaldab ainult täiskasnvanutele sobilikku sõnavara?

en: Download
et: Lae alla

en: Duration:
et: Kestvus:

en: Edit / Delete
et: Muuda / kustuta

en: Edit / Delete Episodes
et: Muuda / kustuta episood

en: Edit or Delete Episode
et: Muuda või kustuta episood

en: Edit other episodes
et: Muuda teisi episoode

en: Edit podcast
et: Muuda podcasti

en: Enable Audio and Video Player?
et: Kas lülitada sisse Audio ja Video mängija?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
et: Lülita sisse Audio ja Video weebi mängija toetatud failidele ja lehitsejatele.

en: Enable Freebox?
et: Kas lülitada sisse Freebox?

en: Enable Social Networks Integration?
et: Kas lülitada sisse Sotsiaalvõrgustiku kasutus?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
et: Lülita sisse kategooria seaded et organiseerida oma podcasti teemade järgi.

en: Enable categories?
et: Kas lülitada sisse kategooriad?

en: Enable news display?
et: Ka lülitada sisse uudiste näitamie?

en: Enable strict episode renaming policy?
et: Kas lülitada sisse kindel episoodide nimetamise reegel?

en: Episodes
et: Episoodid

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
et: Viga: ei ole võimalik saada Pudcasti looja uudiseid. Uudised lülitatakse automaatselt välja.

en: Error: No file, description or title present
et: Viga: Puudub fail, kirjeldus või pealkiri

en: Error: image NOT sent!
et: Viga: pilti EI saadetud!

en: Execution time (s):
et: Käivitus aeg (ajad):

en: Explicit Podcast?
et: Kas see on täiskasvanute sisuga podcast?

en: Explicit content
et: Sisu ainult täiskasvanutele

en: Explicit content?
et: Sündsusetu sisu?

en: Extras
et: Lisad

en: FILE ERROR
et: VIGA FAILIS

en: FTP Feature
et: FTP meedia

en: Failed to open theme file
et: Kujundus faili avamine ebaõnnestus

en: Feb
et: Veebr.

en: Feed XML generated!
et: XML loend on uuesti lodud!

en: Feed language
et: Loendi keel

en: Fields marked with * are required.
et: * märgistatud väljad on kohtustuslikud!

en: File
et: fail

en: File Renamed:
et: Fail ümbernimetatud:

en: File sent
et: Fail saadetud

en: Filetype:
et: Faili vorming:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
et: Freebox lubab sul vabalt kirjutada mida iganes soovid, lisada linke või teksti labi visuaalse redaktori Admini liideses.

en: Freebox text already exists...
et: Froobx'i tekst on juba olemas...

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
et: Admini liidesest on sul võimalik seda muuta. Näiteks saad sa siia lisad vidinaid ja nuppe

en: GETTEXT extension: installed
et: GETTEXT laiendus: paigaldatud

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
et: GETTEXT laiendus: ei ole paigaldatud (kasutatakse php-gettext)

en: Generate XML feed
et: Loo XML loend

en: Get Support
et: Vajad abi

en: Go right to your podcast!
et: Mine otse oma podcasti!

en: Go to episodes archive
et: Mine episoodide arhiivi

en: Go to the homepage
et: Mine alguslehele

en: Hello
et: Tere

en: Help
et: Abi

en: Hint: How to create your own theme?
et: Vihje: Kuidas valmistada oma enda kujundus?

en: Hint: You don't need categories?
et: Vihje: Sul ei ole vaja kategoorijaid?

en: Home
et: Algusesse

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
et: Kui palju episoode indekseerime podcasti loendis?

en: How many recent podcasts in the home page?
et: Kui palju viimaseid podcaste kuvame avalehel?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
et: Hei! Sa oled kõigest 3 sammu kaugusel oma podcasti üles seadmisest...

en: Hz
et: Hzz

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
et: Proovisin seada kirjutus õiguseid (chmod 777) allolevatele kaustadele...

en: Images Directory
et: Piltide kaust

en: Installation completed successfully...
et: Seadistamine on õnnelikult lõppule viidud...

en: Jan
et: Jaan.

en: Jul
et: Juuli

en: Jun
et: Juuni

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
et: Märksõna1, Märksõna2 (max 12)

en: Listen
et: Kuula

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Logging in...
et: Sisse logimine...

en: Long Description
et: Kirjeldus

en: Long Description present
et: Kirjeldus on olemas

en: Long description not present (the short description will be used)
et: Kirjeldus puudub (kasutatakse lühikirjeldust)

en: Long description not present; I'll use short description...
et: Kirjeldus puudub; Kasutan lühikirjeldust...

en: Looking for another language?
et: Otsid teisi keeli?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
et: Otsin käsitsi kausta lisatud podcasti:

en: Main information
et: Põhiinfo

en: Main information (required):
et: Põhi info (nõutud):

en: Main language of your episodes
et: Sinu episoodide põhi keel

en: Manage categories
et: Halda kategoorijaid

en: Manually regenerate RSS feed
et: Käsitsi RSS loendi uuesti loomine

en: Manually regenerate xml feed
et: Käsitsi xml loendi uuesti loomine

en: Mar
et: Märts

en: Max upload size set in the script (config.php):
et: Max. üleslaadimi suurus on määratud skriptis (config.php):

en: Maximum number of selectable category per single episode:
et: Maksimaalne arv kategooriaid ühe episoodi kohta on:

en: May
et: Mai

en: Media Directory
et: Meedia kaust

en: Month
et: Kuu

en: More
et: Veel

en: New category:
et: Uus kategooria:

en: New image:
et: Uus pilt:

en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No episodes here yet...
et: Pole veel ühtegi episoodi...

en: No file selected. Please go back and select an image.
et: Faili pole valitud. Palun mine tagas ja vali pilt.

en: No file to delete...
et: Pole faili, mida kustutada...

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
et: Pole vahet kui paljuga sa toetad, sinu panus aitab tulevasi arendusi ja vigadeparandusi. Täname sind!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
et: Pole vahet kui paljuga sa toetad, sinu panus aitab tulevasi arendusi ja vigadeparandusi. Täname sind!

en: No, it's clean
et: Ei, see on puhas

en: Nov
et: Nov.

en: Now checking folders permissions
et: Nüüd kontrollime kaustade õiguseid

en: Oct
et: Okt.

en: Operating System:
et: Operatsioonisüsteem:

en: Original filename:
et: Originaal failinimi:

en: PHP Version:
et: PHP versioon:

en: Password
et: Salasõna

en: Password:
et: Salasõna:

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
et: Palun kustuta see fail enne paigaldamise jätkamist...

en: Please type again your password:
et: Palun sisesta oma salasõna uuesti:

en: Please write a category name...
et: Palun kirjuta kategooria nimi...

en: Podcast Archive
et: Podcasti arhiiv

en: Podcast Description
et: Podcasti kirjeldus

en: Podcast Episode
et: Podcasti episood

en: Podcast Generator
et: Podcasti looja

en: Podcast Generator Configuration
et: Podcasti looja seadistused

en: Podcast Generator Language
et: Podcasti looja keelekasutus

en: Podcast Generator News
et: Podcasti looja uudised

en: Podcast Generator web page
et: Podcasti looja kodulehekülg

en: Podcast Subtitle
et: Podcasti alampealkiri

en: Podcast Subtitle or Slogan
et: Podcasti alampealkiri või hüüdlause

en: Podcast Title
et: Podcasti pealkiri

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
et: Podcasti kaanepilt mida kuvatakse iTunesi poes

en: Powered by
et: Valmistaja -

en: Processing changes...
et: Teostan muudatusi...

en: Processing episode...
et: Töötlen episoodi...

en: Publication Date
et: Avaldamise kuupäev

en: RSS feed regenerated:
et: RSS loend on uuesti loodud:

en: Read Documentation
et: Loe dokumentatsiooni

en: Regenerating Feed
et: Loendi uuesti loomine

en: Reload this page
et: Lae see leht uuesti

en: Root Directory
et: Põhi kaust

en: Scan finished:
et: Otsing lõpetatud:

en: Searching...
et: Otsin...

en: See documentation
et: Vaata dokumentatsiooni

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
et: Vali JAH kui see episood sisaldab ainult täiskasvanutele mõeldud sisu või kõnepruuki

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
et: Vali JAH kui episood sisaldab sündsusetut või ainult täiskasvanutele mõeldud sisu.

en: Select a category:
et: Vali kategooria:

en: Select date format
et: Vali kuupäeva formaat

en: Select or change iTunes Categories
et: Vali või muuda iTunesi kategoorijaid

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
et: vali või muuda iTunesi kategooriaid (iTunes pood)

en: Select up to 3 categories for your episode...
et: Vali oma episoodile kuni 3 kategooriat...

en: Send
et: Saada

en: Sep
et: Sept.

en: Setting writing permission to
et: Sean kirjutusõigused

en: Setting...
et: Seaded...

en: Setup
et: Seadista

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Size:
et: Suurus:

en: Start now...
et: Alusta siit...

en: Step
et: Samm

en: Submit your podcast to the iTunes Store
et: Paigalda oma podcast iTunesi poodi

en: Subscribe to this podcast with iTunes
et: Liitu selle podcastiga läbi iTunes'i

en: Subtitle
et: Alam pealkiri

en: Support Podcast Generator
et: Toeta Podcasti loojat

en: The category doesn't exist...
et: Kategooriat ei eksisteeri

en: The category you are trying to add already exists...
et: Kategooria, mida proovid lisada, on juba olemas...

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
et: Episoodi kuupäev on pandud tulevikku. Enne seda aega episoodi ei kuvata.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
et: Sinu podcasti episoodid soteeritakse automaatselt kuupäeva järgi. Muutes episoodi aega, muudab se tema asukohta podcasti loendis. Kui sa paned tuleviku aeja siis seda episoodi ei kuvata enne määratud aega.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
et: Allolev vorm näitab praegust serveri aega ja kuupäeva. Kui sa sead avaldamise kuupäeva tulevikku sis sinu episoodi enne seda ei näidata.

en: The information has been successfully sent.
et: Invo saatmine õnnestus.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
et: Podcasti kirjeldus on liiga pikk ning seda ignoreeritakse.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
et: Ülesse laetud episoodid nimetatakse automaatselt kasutades numbri jatähe kombinatsiooni ning käesolevat kuupäeva.

en: Theme Selection
et: Kujunduse valik

en: Theme changed!
et: Kujundus muudetud

en: Themes and aspect
et: Kujundus ja välimus

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
et: Seda informatsiooni kasutatakse nii sellel leheküljel kui ka RSS loendis

en: This feature is enabled.
et: See seade on sisselülitatud

en: This is FREEBOX
et: See on FREEBOX

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
et: See on tõenäoliselt esimene kord kui sisenesid sellele lehele: sa pole veel muutnud oma podcasti detaile. Sul on soovitav panna podcastile pealkiri, kirjeldus jne... Proovi teistsugust kujundust!

en: Time:
et: Aeg:

en: Title
et: Pealkiri

en: Try another theme...
et: Proovi teistsugust kujundust...

en: Try to set writing permission:
et: Proovi seada kirjutus õigused:

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Update Episode
et: Uuenda episood

en: Updating
et: Uuendan

en: Upload Episode
et: Episoodi ülesse laadimine

en: Upload Failed
et: Ülese laadimine ebaõnnestus

en: Upload New Episode
et: Lae uus episood

en: Upload Podcast
et: Podcasti ülesse laadimine

en: Upload another episode
et: Lisa veel episoode

en: Uploading...
et: Ülesslaadimine...

en: Use cron to auto index episodes
et: Kasuta cron käsklust, et automatiseerida episoodide indekseerimist

en: Useful information for debugging:
et: Vajalik info programmeerimis probleemide lahendamiseks:

en: User
et: Kasutaja

en: Username
et: Kasutajatunnus

en: Username or password not valid. Please try again...
et: Kasutajatunnus või salasõna ei ole korrektset. Palun proovi uuesti...

en: Validate this feed with w3c validation service
et: Kinnita see loend w3c kontroll teenusega

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
et: Rohkemat infot cron töörista seadistamisest leiad dokumentatsioonist

en: Watch
et: Vaata

en: Welcome
et: Teretulemast

en: YES, I am sure
et: JAH, olen kindel

en: Year
et: Aasta

en: Yes
et: Jah

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
et: Jah! Kaustade kirjutamisõigused on korras

en: You are already using this theme
et: Sa juba kasutad seda kujundust

en: You can limit the feed to the last episodes
et: Sa võid piirata loendit viimaste episoodideni

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
et: Sa võid nüüd jätkata Podcasti Looja õlesse seadmise viimase sammuga...

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
et: Sa võid valikuliselt Freebox'i välja lülitada kui sa seda ei vaja.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
et: Sa võid praeguse pildi asendada uuega. Et kõigeparemini sobituda iTumes'i poega peaks pilt olema 1400x1400 pixelit ja JPG või PNG voringus.

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
et: Sa võid määrata sellele episoodile autori, muul juhul on vaikimisi autor poodcasti omanik

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
et: Sa ei ole määranud meedia kaustale kirjutus õiguseid ja sellepärast ei saa üleslaetud faili serverisse salvestada.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
et: Sa ei sisestanud salasõna või kaks salasõna ei sobinud omavahel kokku; palun mine tagasi ja sisesta oma salasõnad uuesti...

en: You didn't enter the username...
et: Sa ei sisestanud kasutajatunnust...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
et: Sa sisestasid iTune'le rohkem kui 12 märkõsna...

en: Your browser does not support the audio player
et: Sinu weebilehitseja ei toeta audio mängijat

en: Your browser does not support the video player
et: Sinu weebilehitseja ei toeta video mängijat

en: Your copyright notice
et: Sinu copyright märge

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
et: Sinu fail on suurem kui max. faili suurus, mis on serveris määratud.

en: Your freebox has been updated!
et: Sinu FreeBox on uuendatud!

en: Your podcast details
et: Sinu podcasti detailid

en: Your server configuration
et: Sinu serveri seadistus

en: Your server configuration allows you to upload files up to
et: Sinu serveri seadistus lubab sul ülesse laadida faile suuruses kuni

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
et: ja proovi kas saad jätkata seadistmis skriptiga.

en: characters
et: sümbolit

en: characters left
et: sümbolit veel

en: episode(s) in the feed
et: episood(i) loendis

en: episodes
et: episoodid

en: feed
et: loend

en: feed:
et: loend:

en: has been deleted
et: on kustutatud

en: iTunes Categories successfully changed...
et: iTunesi kategooriad edukalt muudetud...

en: iTunes Category 1
et: iTunesi kategooria 1

en: iTunes Category 2
et: iTunesi kategooria 2

en: iTunes Category 3
et: iTunesi kategooria 3

en: iTunes Keywords
et: iTunesi märksõnad

en: iTunes Keywords:
et: iTunes'i märksõnad:

en: iTunes Store Settings
et: iTunesi poe seaded

en: iTunes categories
et: iTunesi kategooria

en: iTunes cover art
et: iTunesi kaanepilt

en: iTunes cover art replaced successfully.
et: iTunesi kaanepilt edukalt asendatud.

en: iTunes image
et: iTunes'i pilt

en: if you like Podcast Generator please consider
et: Kui sulle meeldib Podcasti looja siis palun mõtle ka

en: is NOT writable
et: EI ole kirjutatav

en: is empty... (it will be ignored)
et: on tühi... (seda ignoreeritakse)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
et: ei ole sobivas formaadis või failinimes on keelatud sümboleid.

en: is writable
et: on kirjutatav

en: new episode(s) added.
et: episood(id) lisatud.

en: new episodes added
et: lisati uus episood
