Podcast Generator - en to hu_HU translation catalogue (303 entries)

en:  making a donation
hu_HU: hogy adományozz

en: (Auto Indexing)
hu_HU: (Automatikus indexelés)

en: (HTML tags accepted)
hu_HU: (HTML tag-ek használhatóak)

en: (it will be ignored)
hu_HU: (figyelmen kívül hagyjuk)

en: (this is good)
hu_HU: (ez jó)

en: , an open source podcast publishing solution
hu_HU: , egy nyílt forráskódú podcastpublikációs megoldás

en: - If you need to upload larger files you can use the
hu_HU: - Ha nagyobb fájlokat akarsz feltölteni, használhatod a

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
hu_HU: ...ha nem, kézzel beállíthatod az írási engedélyt (FTP, SSH, stb. segítségével), és gondoskodj róla, hogy legyen jogosultságod megváltoztatni a könyvtárak engedélybeállításait a szerveren.

en: A little description of your podcast.
hu_HU: Podcastod rövid leírása.

en: Actual Length
hu_HU: tényleges hossz

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add / Delete categories
hu_HU: Kategóriák hozzáadása / törlése

en: Add a category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add a new category:
hu_HU: Új kategória hozzáadása:

en: Adding...
hu_HU: Hozzáadás...

en: Admin
hu_HU: Adminisztráció

en: All
hu_HU: Összes

en: All Episodes
hu_HU: Összes epizód

en: All the episodes have been indexed in the feed
hu_HU: A feed összes epizódját indexeltük

en: Apr
hu_HU: ápr.

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Aug
hu_HU: aug.

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author specified for this episode...
hu_HU: Ezen epizód szerzője...

en: Author will be IGNORED
hu_HU: A szerző figyelmen kívül lesz hagyva.

en: Author's email address
hu_HU: Szerző email címe

en: Author's email address not present or not valid
hu_HU: A szerző email címe nincs megadva vagy érvénytelen

en: Author's email address not present or not valid.
hu_HU: A szerző email címe nincs megadva vagy érvénytelen.

en: Author's name
hu_HU: Szerző neve

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Back to Admin
hu_HU: Vissza az adminisztrációhoz

en: Back to category management
hu_HU: Vissza a kategóriák kezeléséhez

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
hu_HU: Ha cron segítségével rendszeres időközönként futtatod a Podcast Generatort, automatikusan ellenőrizheted a médiakönyvtárat, hogy van-e benne új epizód, és újragenerálhatod az RSS feedet.

en: Categories
hu_HU: Kategóriák:

en: Categories disabled
hu_HU: A kategóriák le vannak tiltva

en: Categories file already exists...
hu_HU: A kategóriafájl már létezik...

en: Categories file doesn't exist or empty...
hu_HU: A kategóriafájl nem létezik vagy üres

en: Category added!
hu_HU: A kategóriát hozzáadtuk!

en: Category deleted
hu_HU: Kategória törölve

en: Change
hu_HU: Megváltoztatás

en: Change Podcast Generator Configuration
hu_HU: A Podcast Generator konfigurációjának megváltoztatása

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
hu_HU: Podcast Generator sminkjének és megjelenésének megváltoztatása:

en: Change Theme
hu_HU: Smink megváltoztatása

en: Change iTunes Cover Art
hu_HU: iTunes lemezborító megváltoztatása

en: Change the episode date
hu_HU: Epizód dátumának szerkesztése

en: Change your podcast details
hu_HU: Podcastod részleteinek megváltoztatása

en: Check for updates
hu_HU: Frissítések keresése:

en: Choose a username and a password for the administration area:
hu_HU: Válassz felhasználónevet és jelszót az adminisztrációhoz:

en: Choose among available languages *
hu_HU: Válassz a rendelkezésre álló nyelvek közül *

en: Config.php file already exists!
hu_HU: A config.php fájl már létezik!

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
hu_HU: Másold ki és illeszd be az alábbi URL-t (az egyedi azonosítóddal együtt):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
hu_HU: A feed linkjét másold be az aggregátorodba

en: Copyright Notice
hu_HU: Copyright szöveg

en: Current image:
hu_HU: Jelenlegi kép:

en: Customize your FreeBox
hu_HU: A Freebox szerkesztése

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
hu_HU: Az epizód dátuma és ideje meg lett változtatva (ez megváltoztathatja az epizódok sorrendjét a podcast feedben).

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: Day
hu_HU: Nap

en: Dec
hu_HU: dec.

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Categories
hu_HU: Kategóriák törlése

en: Delete Category
hu_HU: Kategória törlése

en: Delete Episode
hu_HU: Epizód törlése

en: Delete a category
hu_HU: Egy kategória törlése

en: Delete other episodes
hu_HU: Más epizódok törlése

en: Deleting...
hu_HU: Törlés...

en: Disable them
hu_HU: Tiltsd le őket

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
hu_HU: Facebook, Twitter és Google+ gombok minden epizódhoz.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
hu_HU: A Podcast Generator legfrissebb híreit jeleníti meg a fő adminisztrációs oldalon.

en: Do you really want to permanently delete this category?
hu_HU: Tényleg véglegesen törölni akarod ezt a kategóriát?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
hu_HU: Tényleg végleg törölni akarod ezt az epizódot?

en: Does your podcast contain explicit language?
hu_HU: Tartalmaz a podcastod durva nyelvet?

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Duration:
hu_HU: Hossz:

en: Edit / Delete
hu_HU: Szerkesztés / Törlés

en: Edit / Delete Episodes
hu_HU: Epizód szerkesztése / törlése

en: Edit or Delete Episode
hu_HU: Epizód szerkesztése vagy törlése

en: Edit other episodes
hu_HU: Egyéb epizódok szerkesztése

en: Edit podcast
hu_HU: Podcast szerkesztése

en: Enable Audio and Video Player?
hu_HU: Engedélyezed az audio / video lejátszót?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
hu_HU: Webes audio / video lejátszó engedélyezése a támogatott formátumokhoz és böngészőkhöz.

en: Enable Freebox?
hu_HU: Engedélyezed a FreeBoxot?

en: Enable Social Networks Integration?
hu_HU: Engedélyezed a közösségi hálózatok integrációját?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
hu_HU: A kategóriák segítségével a podcastok tematikus listákba rendezhetők.

en: Enable categories?
hu_HU: Engedélyezed a kategóriákat?

en: Enable news display?
hu_HU: Engedélyezed a hírek megjelenítését?

en: Enable strict episode renaming policy?
hu_HU: Engedélyezed a szigorú fájlátnevezést?

en: Episodes
hu_HU: Epizódok

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
hu_HU: Hiba: Nem lehet elérni a Podcast Generator hírfolyamot. A hírek automatikusan le lesznek tiltva.

en: Error: No file, description or title present
hu_HU: Hiba: nincs megadva fájl, leírás vagy cím

en: Error: image NOT sent!
hu_HU: Hiba: a kép NEM lett elküldve!

en: Execution time (s):
hu_HU: Végrehajtási idő(k):

en: Explicit Podcast?
hu_HU: Explicit podcast?

en: Explicit content
hu_HU: Explicit tartalom

en: Explicit content?
hu_HU: Explicit tartalom?

en: Extras
hu_HU: Extrák

en: FILE ERROR
hu_HU: FÁJLHIBA

en: Failed to open theme file
hu_HU: Nem sikerült megnyitni a sminkfájlt

en: Feb
hu_HU: feb.

en: Feed XML generated!
hu_HU: Az XML feed generálása megtörtént!

en: Feed language
hu_HU: A feed nyelve

en: Fields marked with * are required.
hu_HU: A * jelű mezőket kötelező megadni.

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Renamed:
hu_HU: File átnevezve:

en: File sent
hu_HU: Fájl elküldve

en: Filetype:
hu_HU: Fájltípus:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
hu_HU: A FreeBoxba bármit be lehet írni, linkeket, szöveget lehet hozzáadni az admin részben egy szerkesztő segítségével.

en: Freebox text already exists...
hu_HU: Már létezik a FreeBox szöveg.

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
hu_HU: Az adminisztrációs felületen szerkesztheted ezt a dobozt, például widgeteket vagy gombokat tehetsz ide.

en: GETTEXT extension: installed
hu_HU: GETTEXT bővítmény: telepítve

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
hu_HU: GETTEXT bővítmény: nincs telepítve (php-gettextet használunk)

en: Generate XML feed
hu_HU: XML feed generálása

en: Get Support
hu_HU: Támogatás

en: Go right to your podcast!
hu_HU: Ugrás a podcastodra!

en: Go to episodes archive
hu_HU: Ugrás az epizódok archívumára

en: Go to the homepage
hu_HU: Kezdőlapra ugrás

en: Hello
hu_HU: Üdv

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Hint: How to create your own theme?
hu_HU: Hogyan hozhatsz létre saját sminket?

en: Hint: You don't need categories?
hu_HU: Nincs szükséged kategóriákra?

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
hu_HU: Hány epizód legyen indexelve a podcast feedekben?

en: How many recent podcasts in the home page?
hu_HU: Hány friss podcast legyen a kezdőlapon?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
hu_HU: Üdv! Csak 3 lépésre vagy a podcast telepítésétől...

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
hu_HU: Megpróbáltam beállítani az írási engedélyt (chmod 777) a fentebb felsorolt könyvtárakra

en: Image extension not valid. The image extension must end in .jpg or .png
hu_HU: A kép kiterjesztése nem érvényes. A fájlnév végződése .jpg vagy .png lehet.

en: Images Directory
hu_HU: Képkönyvtár

en: Installation completed successfully...
hu_HU: A telepítés sikeresen befejeződött...

en: Jan
hu_HU: jan.

en: Jul
hu_HU: júl.

en: Jun
hu_HU: jún.

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
hu_HU: kulcsszó1, kulcsszó2 (max. 12)

en: Listen
hu_HU: Meghallgat

en: Log in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Logging in...
hu_HU: Bejelentkezés...

en: Long Description
hu_HU: Hosszú leírás

en: Long Description present
hu_HU: Meg van adva hosszú leírás

en: Long description not present (the short description will be used)
hu_HU: Nincs megadva hosszú leírás (a rövidet használjuk)

en: Long description not present; I'll use short description...
hu_HU: Hosszú leírás nincs megadva, a rövidet használjuk

en: Looking for another language?
hu_HU: Más nyelvet keresel?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
hu_HU: Kézzel feltöltött podcast keresése ebben a könyvtárban:

en: Main information
hu_HU: Főbb adatok

en: Main information (required):
hu_HU: Fő információk (kötelező)

en: Main language of your episodes
hu_HU: Az epizódok fő nyelve

en: Manage categories
hu_HU: Kategóriák kezelése

en: Manually regenerate RSS feed
hu_HU: RSS feed kézi újragenerálása

en: Manually regenerate xml feed
hu_HU: XML feed kézi újragenerálása

en: Mar
hu_HU: márc.

en: Max upload size set in the script (config.php):
hu_HU: Maximális feltöltési méret a scriptben (config.php):

en: Maximum number of selectable category per single episode:
hu_HU: Egy epizódhoz választható kategóriák maximális száma:

en: May
hu_HU: máj.

en: Media Directory
hu_HU: Médiakönyvtár

en: Month
hu_HU: Hónap

en: More
hu_HU: Tovább

en: New category:
hu_HU: Új kategória:

en: New image:
hu_HU: Új kép:

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No episodes here yet...
hu_HU: Itt nincs még epizód...

en: No file selected. Please go back and select an image.
hu_HU: Nem lett fájl kiválasztva. Menj vissza és válassz ki egy képet.

en: No file to delete...
hu_HU: Nincs törölhető fájl

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
hu_HU: Bármennyit adományozol, hozzájárulásod segíteni fogja a jövőbeli fejlesztést és a hibajavításokat. Köszönjük!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
hu_HU: Bármennyit adományozol, hozzájárulásod segíteni fogja a fejlesztést és a hibajavításokat. Köszönjük!

en: No, it's clean
hu_HU: Nem, tiszta

en: Nov
hu_HU: nov.

en: Now checking folders permissions
hu_HU: Ellenőrizzük a könyvtárak engedélybeállításait

en: Oct
hu_HU: okt.

en: Operating System:
hu_HU: Operációs rendszer:

en: Original filename:
hu_HU: Eredeti fájlnév:

en: PHP Version:
hu_HU: PHP verzió:

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password:
hu_HU: Jelszó:

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
hu_HU: Töröld ezt a fájlt, mielőtt folytatod a telepítést...

en: Please type again your password:
hu_HU: Add meg újra a jelszót:

en: Please write a category name...
hu_HU: Írj be egy kategórianevet...

en: Podcast Archive
hu_HU: Podcast-archívum

en: Podcast Description
hu_HU: Podcast leírása

en: Podcast Episode
hu_HU: Podcast epizód

en: Podcast Generator Configuration
hu_HU: A Podcast Generátor konfigurálása

en: Podcast Generator Language
hu_HU: Podcast Generator nyelve

en: Podcast Generator News
hu_HU: Podcast Generator hírek

en: Podcast Generator web page
hu_HU: A Podcast Generator hivatalos weboldala

en: Podcast Subtitle
hu_HU: Podcast alcíme

en: Podcast Subtitle or Slogan
hu_HU: Podcast alcíme vagy szlogenje

en: Podcast Title
hu_HU: Podcast címe

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
hu_HU: Podcast borító, ami az iTunes Store-ban megjelenítésre kerül

en: Powered by
hu_HU: Működteti a

en: Processing changes...
hu_HU: Változtatások feldolgozása...

en: Processing episode...
hu_HU: Epizód feldolgozása...

en: Publication Date
hu_HU: Közzététel dátuma

en: RSS feed regenerated:
hu_HU: Az RSS feed újragenerálva:

en: Read Documentation
hu_HU: Dokumentáció olvasása

en: Regenerating Feed
hu_HU: Feed újragenerálása...

en: Reload this page
hu_HU: A jelen oldal újratöltése

en: Root Directory
hu_HU: Gyökérkönyvtár

en: Scan finished:
hu_HU: Átnézés befejezve:

en: Searching...
hu_HU: Keresés...

en: See documentation
hu_HU: Olvasd el a dokumentációt

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
hu_HU: Válaszd az IGEN-t, ha ez az epizód trágár nyelvet vagy csak felnőtteknek való tartalmat tartalmaz

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
hu_HU: Válaszd az IGEN-t, ha ebben az epizódban trágár nyelv vagy csak felnőtteknek szóló tartalom van.

en: Select a category:
hu_HU: Válassz kategóriát:

en: Select date format
hu_HU: Válaszd ki a dátumformátumot

en: Select or change iTunes Categories
hu_HU: iTunes kategóriák kiválasztása, megváltoztatása

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
hu_HU: iTunes Store kategóriák kiválasztása vagy megváltoztatása

en: Select up to 3 categories for your episode...
hu_HU: Válassz az epizódnak max. 3 kategóriát...

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Sep
hu_HU: szept.

en: Setting writing permission to
hu_HU: Írási engedély beállítása erre:

en: Setting...
hu_HU: Beállítás...

en: Setup
hu_HU: Telepítés

en: Short Description
hu_HU: Rövid leírás

en: Size:
hu_HU: Méret:

en: Start now...
hu_HU: Indítás...

en: Step
hu_HU: Lépés

en: Submit your podcast to the iTunes Store
hu_HU: Podcastod elküldése az iTunes áruházba

en: Subscribe to this podcast with iTunes
hu_HU: Előfizetés erre a podcastra iTunes-szal

en: Subtitle
hu_HU: Alcím

en: Support Podcast Generator
hu_HU: Támogasd a Podcast Generatort

en: The category doesn't exist...
hu_HU: A kategória nem létezik...

en: The category you are trying to add already exists...
hu_HU: A kategória, amit hozzá próbálsz adni, már létezik...

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
hu_HU: Az epizód dátuma jövőbeli. Az epizód nem fog megjelenni addig.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
hu_HU: A podcastodban lévő epizódok automatikusan dátum szerint vannak rendezve. Ha ennek az epizódnak a dátumát megváltoztatod, az megváltoztatja a pozícióját a podcast feedben. Ha jövőbeli dátumot adsz meg, az epizód nem jelenik meg, amíg a dátum el nem érkezik.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
hu_HU: Az alábbi űrlap a szerver jelenlegi óraállását és dátumát mutatja. Ha jövőbeli dátumot adsz meg, az epizódod addig nem fog látszani.

en: The information has been successfully sent.
hu_HU: Az információ elküldése sikeres.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
hu_HU: A podcast leírása túl hosszú, figyelmen kívül hagyjuk.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
hu_HU: A feltöltött epizódok automatikusan át lesznek nevezve, az új fájlnév csak alfanumerikus karaktereket és a dátumot tartalmazza.

en: Theme Selection
hu_HU: Smink kiválasztása

en: Theme changed!
hu_HU: Smink megváltoztatása!

en: Themes and aspect
hu_HU: Sminkek és oldaldoboz

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
hu_HU: Ezt az információt ezen a website-on és a létrehozott RSS feedben is felhasználjuk

en: This feature is enabled.
hu_HU: Ez a funkció engedélyezve van.

en: This is FREEBOX
hu_HU: Ez a FreeBox

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
hu_HU: Valószínűleg most először léptél be erre az oldalra:még nem változtattad meg a podcastod részleteit. Ajánlott, hogy add mega podcastod címét, leírását, stb. Próbálj más sminket!

en: Time:
hu_HU: Idő:

en: Title
hu_HU: Cím

en: Try another theme...
hu_HU: Más smink kipróbálása...

en: Try to set writing permission:
hu_HU: Írási engedély beállításának megkísérlése:

en: Uncategorized
hu_HU: Kategorizálatlan

en: Update Episode
hu_HU: Epizód frissítése

en: Updating
hu_HU: Frissítés

en: Upload Episode
hu_HU: Epizód feltöltése

en: Upload Failed
hu_HU: A feltöltés nem sikerült

en: Upload New Episode
hu_HU: Új epizód feltöltése

en: Upload Podcast
hu_HU: Podcast feltöltése

en: Upload another episode
hu_HU: További epizód feltöltése

en: Uploading...
hu_HU: Feltöltés...

en: Use cron to auto index episodes
hu_HU: A cron használata az epizódok automatikus indexeléséhez

en: Useful information for debugging:
hu_HU: Debuggoláshoz hasznos információ:

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username or password not valid. Please try again...
hu_HU: A felhasználónév vagy a jelszó nem érvényes. Próbáld újra...

en: Validate this feed with w3c validation service
hu_HU: Feed validálása a w3c szolgáltatásával

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
hu_HU: Nézd meg a dokumentációt, ha többet akarsz tudni arról, hogyan kell egy cron jobot beállítani.

en: Watch
hu_HU: Megtekint

en: Welcome
hu_HU: Üdvözlet

en: YES, I am sure
hu_HU: IGEN, biztos vagyok benne

en: Year
hu_HU: Év

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
hu_HU: Igen! A könyvtárak engedélybeállításai helyesek.

en: You are already using this theme
hu_HU: Már ezt a sminket használod

en: You can limit the feed to the last episodes
hu_HU: A feedet az utolsó epizódokra korlátozhatod

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
hu_HU: Továbbléphetsz a telepítés utolsó lépésére...

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
hu_HU: Le is tilthatod a FreeBoxot, ha nincs rá szükséged.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
hu_HU: Kicserélheted a jelenlegi képet egy újra. Az iTunes Áruházban való megjelenéshez egy podcastnak 1400x1400 pixel méretű lemezborítóval kell rendelkeznie JPG vagy PNG formátumban.

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
hu_HU: Megadhatsz más szerzőt ehhez az epizódhoz, egyébként azalapértelmezett szerző a podcast tulajdonosa lesz.

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
hu_HU: A media könyvtárba nincs engedélyezve az írás, ezért a feltöltött fájlt nem lehet a szerveren elmenteni.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
hu_HU: Nem adtál meg jelszót, vagy a két jelszó nem egyezik. Menj vissza, és add meg újra a jelszót...

en: You didn't enter the username...
hu_HU: Nem adtál meg felhasználónevet...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
hu_HU: Több mint 12 iTunes kulcsszót adtál meg...

en: Your browser does not support the audio player
hu_HU: A böngésződ nem támogatja az audio lejátszót

en: Your browser does not support the video player
hu_HU: A böngésződ nem támogatja a video lejátszót

en: Your copyright notice
hu_HU: Szerzői jogi közleményed

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
hu_HU: A fájl nagyobb, mint a maximálisan feltölthető fájlméret.

en: Your freebox has been updated!
hu_HU: FreeBox frissítve!

en: Your podcast details
hu_HU: Podcastod részletei

en: Your server configuration
hu_HU: Szervered konfigurációja:

en: Your server configuration allows you to upload files up to
hu_HU: A szerverkonfiguráció által megengedett maximális feltölthető fájlméret

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
hu_HU: és nézd meg, tudod-e folytatni a telepítést.

en: characters
hu_HU: karakter

en: characters left
hu_HU: karakter van még

en: episode(s) in the feed
hu_HU: epizód van a feedben

en: episodes
hu_HU: epizód

en: has been deleted
hu_HU: törlésre került

en: iTunes Categories successfully changed...
hu_HU: Az iTunes kategóriák megváltoztatása sikerült...

en: iTunes Category 1
hu_HU: 1. iTunes kategória

en: iTunes Category 2
hu_HU: 2. iTunes kategória

en: iTunes Category 3
hu_HU: 3. iTunes kategória

en: iTunes Keywords
hu_HU: iTunes kulcsszavak

en: iTunes Keywords:
hu_HU: iTunes kulcsszavak:

en: iTunes Store Settings
hu_HU: iTunes áruház beállítások

en: iTunes categories
hu_HU: iTunes kategóriák

en: iTunes cover art
hu_HU: iTunes lemezborító

en: iTunes cover art replaced successfully.
hu_HU: Az iTunes lemezborítót sikeresen kicseréltük.

en: iTunes image
hu_HU: iTunes kép

en: if you like Podcast Generator please consider
hu_HU: Ha kedveled a Podcast Generátort, fontold meg,

en: is NOT writable
hu_HU: NEM írható

en: is empty... (it will be ignored)
hu_HU: üres... (figyelmen kívül hagyjuk)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
hu_HU: nem támogatott kiterjesztés vagy a fájlnév tiltott karaktereket tartalmaz.

en: is writable
hu_HU: írható

en: new episode(s) added.
hu_HU: új epizód lett hozzádva.

en: new episodes added
hu_HU: új epizód hozzáadva
