Podcast Generator - en to nl_NL translation catalogue (301 entries)

en:  making a donation
nl_NL: om een donatie te doen

en: (Auto Indexing)
nl_NL: (automatisch indexeren)

en: (HTML tags accepted)
nl_NL: (HTML tags toegestaan)

en: (it will be ignored)
nl_NL: (zal worden overgeslagen)

en: (this is good)
nl_NL: (dat is goed)

en: , an open source podcast publishing solution
nl_NL: , een open source podcast publicatie programma

en: - If you need to upload larger files you can use the
nl_NL: - als je grotere bestanden wilt uploaden, kun je de

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
nl_NL: ...zo niet, dan kun je proberen de schrijfrechten handmatig in te stellen (via FTP, SSH, enz...) en controleer of je het recht hebt om de schrijfrechten op je zerver aan te passen.

en: A little description of your podcast.
nl_NL: Een korte beschrijving van de podcast

en: Actual Length
nl_NL: Werkelijke lengte

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add / Delete categories
nl_NL: Maak / Verwijder categorieën

en: Add a category
nl_NL: Voeg een categorie toe

en: Add a new category:
nl_NL: Voeg een nieuwe categorie toe:

en: Adding...
nl_NL: Bezig met toevoegen...

en: Admin
nl_NL: admin

en: All
nl_NL: Allemaal

en: All Episodes
nl_NL: Alle afleveringen

en: All the episodes have been indexed in the feed
nl_NL: Alle afleveringen voor deze feed zijn geïndexeerd

en: Apr
nl_NL: april

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Aug
nl_NL: augustus

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author specified for this episode...
nl_NL: Auteur voor deze aflevering...

en: Author will be IGNORED
nl_NL: De auteur wordt OVERGESLAGEN

en: Author's email address
nl_NL: E-mail adres auteur

en: Author's email address not present or not valid
nl_NL: E-mail adres van de auteur niet aanwezig of niet geldig

en: Author's email address not present or not valid.
nl_NL: E-mail adres van auteur niet aanwezig of niet geldig.

en: Author's name
nl_NL: Naam auteur

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to Admin
nl_NL: Terug naar Admin

en: Back to category management
nl_NL: Terug naar categorie beheer

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
nl_NL: Door regelmatig Podcast Generator aan te roepen via de cron functie kun je automatisch de media map laten controleren op nieuwe afleveringen en de RSS feed opnieuw laten genereren.

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories disabled
nl_NL: Categorieën uitgeschakeld

en: Categories file already exists...
nl_NL: Categorie bestand bestaat al...

en: Categories file doesn't exist or empty...
nl_NL: Categorie bestand bestaat niet of is leeg...

en: Category added!
nl_NL: Categorie toegevoegd!

en: Category deleted
nl_NL: Categorie verwijderd

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Change Podcast Generator Configuration
nl_NL: Wijzig Podcast Generator instellingen

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
nl_NL: Wijzig het Podcast Generator thema en opmaak

en: Change Theme
nl_NL: Wijzig het thema

en: Change iTunes Cover Art
nl_NL: Wijzig iTunes album afbeelding

en: Change the episode date
nl_NL: Wijzig datum van deze aflevering

en: Change your podcast details
nl_NL: Wijzig je podcast gegevens

en: Check for updates
nl_NL: Controleer op nieuwe versies

en: Choose a username and a password for the administration area:
nl_NL: Kies een gebruikersnaam en een wachtwoord voor het beheer gedeelte:

en: Choose among available languages *
nl_NL: Kies uit de beschikbare talen*

en: Config.php file already exists!
nl_NL: Config.php bestand bestaat al!

en: Continue
nl_NL: Ga door

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
nl_NL: Kopieer en plak de URL hieronder (inclusief jouw unieke key):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
nl_NL: Kopieer de feed en plak hem in je programma

en: Copyright Notice
nl_NL: Auteursrechtelijke gegevens

en: Current image:
nl_NL: Huidige afbeelding:

en: Customize your FreeBox
nl_NL: Pas je FreeBox aan

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
nl_NL: Datum en tijd van deze aflevering zijn gewijzigd (dat kan de volgorde van afleveringen veranderen in de podcast feed).

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Day
nl_NL: Dag

en: Dec
nl_NL: december

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Categories
nl_NL: Verwijder categorieën

en: Delete Category
nl_NL: Verwijder categorie

en: Delete Episode
nl_NL: Verwijder aflevering

en: Delete a category
nl_NL: Verwijder een categorie

en: Delete other episodes
nl_NL: Verwijder andere afleveringen

en: Deleting...
nl_NL: Bezig met verwijderen...

en: Disable them
nl_NL: Schakel deze functie uit

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
nl_NL: Toon Facebook, Twitter en Google+ knoppen bij iedere aflevering.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
nl_NL: Toont het laatste nieuws van Podcast Generator in de beheer pagina van de podcast.

en: Do you really want to permanently delete this category?
nl_NL: Wil je deze categorie permanent verwijderen?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
nl_NL: Wil je deze aflevering echt permanent verwijderen?

en: Does your podcast contain explicit language?
nl_NL: Bevat de podcast expliciete of grove taal?

en: Duration:
nl_NL: lengte:

en: Edit / Delete
nl_NL: Bewerk  / Verwijder

en: Edit / Delete Episodes
nl_NL: Bewerk / Verwijder aflevering

en: Edit or Delete Episode
nl_NL: Bewerk of Verwijder aflevering

en: Edit other episodes
nl_NL: Bewerk andere afleveringen

en: Edit podcast
nl_NL: Bewerk podcast

en: Enable Audio and Video Player?
nl_NL: Audio- en videospeler inschakelen?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
nl_NL: Schakel de audio- en videospeler in voor ondersteunde bestanden en browsers.

en: Enable Freebox?
nl_NL: De FreeBox inschakelen?

en: Enable Social Networks Integration?
nl_NL: Zet social media integratie aan?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
nl_NL: Door categorieën in te schakelen, kun je thematische lijsten voor je podcast maken.

en: Enable categories?
nl_NL: Categorieën inschakelen?

en: Enable news display?
nl_NL: Nieuws meldingen inschakeln?

en: Enable strict episode renaming policy?
nl_NL: Schakel de strikte hernoem-functie in?

en: Episodes
nl_NL: Afleveringen

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
nl_NL: Fout: de Podcast Generator nieuws feed reageert niet. Hij wordt automatisch uitgeschakeld.

en: Error: No file, description or title present
nl_NL: Fout: geen bestand, beschrijving of titel aanwezig

en: Error: image NOT sent!
nl_NL: Fout: afbeelding NIET verzonden!

en: Execution time (s):
nl_NL: Bewerkingstijd (s):

en: Explicit Podcast?
nl_NL: Expliciete podcast?

en: Explicit content
nl_NL: Expliciete inhoud

en: Explicit content?
nl_NL: Expliciete inhoud?

en: Extras
nl_NL: Extra's

en: FILE ERROR
nl_NL: BESTANDS FOUT

en: FTP Feature
nl_NL: Gebruik FTP optie

en: Failed to open theme file
nl_NL: Openen themabestand mislukt

en: Feb
nl_NL: februari

en: Feed XML generated!
nl_NL: XML feed gemaakt!

en: Feed language
nl_NL: Feed taal

en: Fields marked with * are required.
nl_NL: Velden met * zijn verplicht.

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Renamed:
nl_NL: Bestand hernoemd:

en: File sent
nl_NL: Bestand verzonden

en: Filetype:
nl_NL: bestand:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
nl_NL: In de FreeBox heb je vrije ruimte om wat te schrijven: voeg tekst of links toe via de editor in het beheer gedeelte.

en: Freebox text already exists...
nl_NL: De FreeBox tekst bestaat al...

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
nl_NL: Vanuit het beheer gedeelte kun je deze ruimte aanpassen. Bijvoorbeeld met widgets of knoppen

en: GETTEXT extension: installed
nl_NL: GETTEXT extensie: geïnstalleerd

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
nl_NL: GETTEXT extensie: niet geïnstalleerd (php-gettext zal worden gebruikt)

en: Generate XML feed
nl_NL: Genereer XML feed

en: Get Support
nl_NL: Vraag om ondersteuning

en: Go right to your podcast!
nl_NL: Ga direct naar je podcast!

en: Go to episodes archive
nl_NL: Ga naar het podcast archief

en: Go to the homepage
nl_NL: Ga naar de startpagina

en: Hello
nl_NL: Hallo

en: Hint: How to create your own theme?
nl_NL: Tip: Hoe kun je een eigen thema maken?

en: Hint: You don't need categories?
nl_NL: Tip: Heb je geen categorieën nodig?

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
nl_NL: Hoeveel afleveringen wil je opnemen in de podcast feeds?

en: How many recent podcasts in the home page?
nl_NL: Hoeveel recente podcasts wil je op de Home pagina?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
nl_NL: Hallo! Je bent slechts 3 stappen verwijderd van het instellen vanje podcast...

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
nl_NL: Ik heb geprobeerd om de schrijfrechten (chmod 777) voor genoemde mappen in te stellen...

en: Images Directory
nl_NL: Afbeeldingen Map

en: Installation completed successfully...
nl_NL: Installatie succesvol afgerond...

en: Jan
nl_NL: januari

en: Jul
nl_NL: juli

en: Jun
nl_NL: juni

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
nl_NL: Trefwoord1, Trefwoord2 (max. 12)

en: Listen
nl_NL: Luisteren

en: Log out
nl_NL: Log uit

en: Logging in...
nl_NL: Bezig met inloggen...

en: Long Description
nl_NL: Lange beschrijving

en: Long Description present
nl_NL: Lange beschrijving aanwezig

en: Long description not present (the short description will be used)
nl_NL: Lange beschrijving niet gevonden (de korte beschrijving wordt gebruikt)

en: Long description not present; I'll use short description...
nl_NL: Geen lange beschrijving aanwezig: de korte versie wordt gebruikt...

en: Looking for another language?
nl_NL: Op zoek naar een andere taal?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
nl_NL: Zoek naar handmatig geuploade podcast in het bestand:

en: Main information
nl_NL: Belangrijkste informatie

en: Main information (required):
nl_NL: Voornaamste informatie (verplicht):

en: Main language of your episodes
nl_NL: Hoofdtaal in de afleveringen

en: Manage categories
nl_NL: Beheer categorieën

en: Manually regenerate RSS feed
nl_NL: Maak de RSS feed opnieuw

en: Manually regenerate xml feed
nl_NL: Handmatig de RSS feed vernieuwen

en: Mar
nl_NL: maart

en: Max upload size set in the script (config.php):
nl_NL: Max. upload grootte ingesteld in het script (config.php):

en: Max:
nl_NL: Max.:

en: Maximum number of selectable category per single episode:
nl_NL: Maximum aantal selecteerbare categorieën per enkele aflevering:

en: May
nl_NL: mei

en: Media Directory
nl_NL: Media Map

en: Month
nl_NL: Maand

en: More
nl_NL: Lees meer

en: New category:
nl_NL: Nieuwe categorie:

en: New image:
nl_NL: Nieuwe afbeelding:

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No episodes here yet...
nl_NL: Nog geen afleveringen hier vooralsnog...

en: No file selected. Please go back and select an image.
nl_NL: Geen bestand geselecteerd. Ga terug en selecteer een afbeelding.

en: No file to delete...
nl_NL: Geen bestand om te verwijderen...

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
nl_NL: Het maakt niet uit welk bedrag je doneert, alle bijdragen helpen de het programma te ontwikkelen en te verbeteren. Dank je wel!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
nl_NL: Het maakt niet uit welk bedrag je doneert: alle bijdragen helpen de het programma te ontwikkelen en te verbeteren. Dank je wel!

en: No, it's clean
nl_NL: Nee, ik houd het netjes

en: Nov
nl_NL: november

en: Now checking folders permissions
nl_NL: Bezig de schrijfrechten te controleren

en: Oct
nl_NL: oktober

en: Operating System:
nl_NL: Besturingssysteem:

en: Original filename:
nl_NL: Oorspronkelijke bestandsnaam:

en: PHP Version:
nl_NL: PHP versie:

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
nl_NL: Verwijder dit bestand alsjeblieft voordat met de installatie wordt doorgegaan...

en: Please type again your password:
nl_NL: Nogmaals je wachtwoord graag:

en: Please write a category name...
nl_NL: De categorie een naam geven graag...

en: Podcast Archive
nl_NL: Podcast Archief

en: Podcast Description
nl_NL: Podcast beschrijving

en: Podcast Episode
nl_NL: Podcast aflevering

en: Podcast Generator Configuration
nl_NL: Podcast Generator instellingen

en: Podcast Generator Language
nl_NL: Taal Podcast Generator

en: Podcast Generator News
nl_NL: Podcast Generator Nieuws

en: Podcast Generator web page
nl_NL: Podcast Generator webpagina

en: Podcast Subtitle
nl_NL: Podcast ondertitel

en: Podcast Subtitle or Slogan
nl_NL: Podcast ondertitel of slogan

en: Podcast Title
nl_NL: Podcast naam of titel

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
nl_NL: Afbeelding van de podcast in de iTunes Store

en: Powered by
nl_NL: Gemaakt met

en: Processing changes...
nl_NL: Aanpassingen verwerken...

en: Processing episode...
nl_NL: Bezig met verwerken aflevering...

en: Publication Date
nl_NL: Publicatie datum

en: RSS feed regenerated:
nl_NL: RSS feed opnieuw gemaakt:

en: Read Documentation
nl_NL: Bekijk de documentatie

en: Regenerating Feed
nl_NL: Bezig de feed te vernieuwen

en: Reload this page
nl_NL: Ververs deze pagina

en: Root Directory
nl_NL: Basis Directory

en: Scan finished:
nl_NL: Scan beëindigd:

en: Searching...
nl_NL: Bezig met zoeken...

en: See documentation
nl_NL: Bekijk de documentatie

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
nl_NL: Selecteer JA als deze aflevering expliciete taal of inhoud voor volwassenen bevat

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
nl_NL: Kies JA als deze aflevering expliciete taal of inhoud voor volwassenen bevat.

en: Select a category:
nl_NL: Selecteer een categorie:

en: Select date format
nl_NL: Selecteer datum weergave

en: Select or change iTunes Categories
nl_NL: Selecteer of wijzig de iTunes categorieën

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
nl_NL: Selecteer of wijzig iTunes categorieën (iTunes Store)

en: Select up to 3 categories for your episode...
nl_NL: Selecteer max. 3 categorieën voor deze aflevering...

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Sep
nl_NL: september

en: Setting writing permission to
nl_NL: Bezig schrijfrechten te zetten op

en: Setting...
nl_NL: Bijwerken...

en: Setup
nl_NL: Instelling

en: Short Description
nl_NL: Korte beschrijving

en: Size:
nl_NL: grootte:

en: Start now...
nl_NL: Begin nu...

en: Step
nl_NL: Stap

en: Submit your podcast to the iTunes Store
nl_NL: Meld je podcast aan bij de iTunes Store

en: Subscribe to this podcast with iTunes
nl_NL: Abonneer je op deze podcast via iTunes

en: Subtitle
nl_NL: Ondertitel

en: Support Podcast Generator
nl_NL: Steun Podcast Generator

en: The category doesn't exist...
nl_NL: De categorie bestaat niet

en: The category you are trying to add already exists...
nl_NL: Deze categorie bestaat al...

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
nl_NL: De datum voor deze aflevering ligt in de toekomst. Dat zal ook de datum zijn dat hij te zal zien zijn.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
nl_NL: De afleveringen van je podcast worden automatisch gesorteeerd op datum. Wanneer je de datum verandert, zal de volgorde op de pagina en in de feed worden aangepast. Als je een toekomstige datum kiest, zal de aflevering ook op die datum getoond worden.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
nl_NL: Onderstaand formulier toont de huidige datum en tijd van de server. Als je een datum in de toekomst invult, zal de aflevering pas op die datum getoond worden.

en: The information has been successfully sent.
nl_NL: De informatie is succesvol verstuurd.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
nl_NL: De podcast beschrijving is te lang en wordt overgeslagen.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
nl_NL: De geüploade aflevering zal automatisch hernoemd worden met alfanumerieke karakters en de huidige datum.

en: Theme Selection
nl_NL: Selecteer een thema

en: Theme changed!
nl_NL: Thema gewijzigd

en: Themes and aspect
nl_NL: Thema's en opmaak

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
nl_NL: Deze informatie wordt gebruikt voor zowel de website als de uiteindelijke RSS feed.

en: This feature is enabled.
nl_NL: Deze functie is geactiveerd.

en: This is FREEBOX
nl_NL: Dit is FreeBox

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
nl_NL: Dit is mogelijk je eerste bezoek aan deze pagina: de podcast gegevens zijn nog niet gewijzigd. Het wordt aangeraden om je podcast een titel en een beschrijving te geven, enzovoort... Of probeer een ander thema!

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Title
nl_NL: Titel

en: Try another theme...
nl_NL: Probeer een ander thema

en: Try to set writing permission:
nl_NL: Probeer schrijfrechten te zetten op:

en: Uncategorized
nl_NL: Niet gecategoriseerd

en: Update Episode
nl_NL: Ververs deze aflevering

en: Updating
nl_NL: Bezig met updaten

en: Upload Episode
nl_NL: Upload aflevering

en: Upload Failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Upload New Episode
nl_NL: Upload nieuwe aflevering

en: Upload Podcast
nl_NL: Upload de podcast

en: Upload another episode
nl_NL: Nog een aflevering uploaden

en: Uploading...
nl_NL: Bezig met uploaden...

en: Use cron to auto index episodes
nl_NL: Gebruik de cron functie om afleveringen automatisch te indexeren.

en: Useful information for debugging:
nl_NL: Praktische informatie voor debugging:

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Username or password not valid. Please try again...
nl_NL: Gebruikersnaam of wachtwoord niet gelding. Probeer het opnieuw...

en: Validate this feed with w3c validation service
nl_NL: Controleer de feed met de W3C validatiedienst

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
nl_NL: Bekijk de documentatie voor meer informatie over het maken van een cron actie

en: Watch
nl_NL: Bekijken

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: YES, I am sure
nl_NL: Ja, dat weet ik zeker.

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
nl_NL: Jawel! De mappen hebben de juiste schrijfrechten

en: You are already using this theme
nl_NL: Je gebruikt dit thema al

en: You can limit the feed to the last episodes
nl_NL: Je kan de feed beperken tot de laatste afleveringen

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
nl_NL: Je kan nu doorgaan naar de laatste stap om Podcast Generator te installeren...

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
nl_NL: Je kunt kiezen de FreeBox uit te schakelen als je hem niet nodig hebt.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
nl_NL: Je kan de huidige afbeelding vervangen. Om toegelaten te worden tot de iTunes Store moet de podcast albumafbeelding 1400 x 1400 pixels groot zijn (.jpg of .png).

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
nl_NL: Je kan deze aflevering aan een bepaalde auteur toewijzen, anders zal de standaard auteur worden gebruikt.

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
nl_NL: Je hebt geen schrijfrechten voor de media folder en het geuploade bestand kan niet op de server worden bewaard.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
nl_NL: Je hebt geen wachtwoord ingevuld of de twee wachtwoorden stemmen niet overeen. Ga terug en vul opnieuw in graag...

en: You didn't enter the username...
nl_NL: Je hebt geen gebruikersnaam ingevuld...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
nl_NL: Je hebt meer dan 12 trefwoorden voor iTunes...

en: Your browser does not support the audio player
nl_NL: Je browser ondersteunt de audiospeler niet

en: Your browser does not support the video player
nl_NL: Je browser ondersteunt de videospeler niet

en: Your copyright notice
nl_NL: Autersrechtelijke mededeling

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
nl_NL: Het bestand is groter dan toegestaan op je server.

en: Your freebox has been updated!
nl_NL: De FreeBox is bijgewerkt!

en: Your podcast details
nl_NL: Jouw podcast gegevens

en: Your server configuration
nl_NL: Jouw server configuratie

en: Your server configuration allows you to upload files up to
nl_NL: Jouw server configuratie staat toe om bestanden te uploaden van:

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
nl_NL: en kijk dan of je verder kunt gaan met de installatie van dit programma.

en: characters
nl_NL: karakters

en: characters left
nl_NL: karakters over

en: episode(s) in the feed
nl_NL: aflevering(en) in de feed

en: episodes
nl_NL: afleveringen

en: has been deleted
nl_NL: is verwijderd

en: iTunes Categories successfully changed...
nl_NL: iTunes categorieën met succes gewijzigd...

en: iTunes Category 1
nl_NL: iTunes categorie 1

en: iTunes Category 2
nl_NL: iTunes categorie 2

en: iTunes Category 3
nl_NL: iTunes categorie 3

en: iTunes Keywords
nl_NL: iTunes trefwoorden

en: iTunes Keywords:
nl_NL: iTunes trefwoorden:

en: iTunes Store Settings
nl_NL: iTunes Store instellingen

en: iTunes categories
nl_NL: iTunes categorieën

en: iTunes cover art
nl_NL: iTunes album foto

en: iTunes cover art replaced successfully.
nl_NL: iTunes afbeelding succesvol vervangen

en: iTunes image
nl_NL: iTunes afbeelding

en: if you like Podcast Generator please consider
nl_NL: als je Podcast Generator leuk vindt, overweeg dan

en: is NOT writable
nl_NL: is NIET beschrijfbaar

en: is empty... (it will be ignored)
nl_NL: is leeg... (en wordt overgeslagen)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
nl_NL: is geen ondersteunde extensie of bestandsnaam bevat verboden karakters.

en: is writable
nl_NL: is beschrijfbaar

en: m
nl_NL: min.

en: new episode(s) added.
nl_NL: nieuwe aflevering(en) toegevoegd.

en: new episodes added
nl_NL: nieuwe afleveringen toegevoegd
