Podcast Generator - en to pl translation catalogue (306 entries)

en:  making a donation
pl: przekazanie środków

en: (Auto Indexing)
pl: (Autoindeksowanie)

en: (HTML tags accepted)
pl: (Akceptowane są tagi HTML)

en: (it will be ignored)
pl: (zostanie pominięty)

en: (this is good)
pl: (prawidłowo)

en: , an open source podcast publishing solution
pl: , otwartoźródłową aplikację do publikacji nagrań

en: - If you need to upload larger files you can use the
pl: - Jeśli zachodzi potrzeba przesłania większych plików można użyć

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
pl: ... jeśli nie, można ręcznie ustawić uprawnienia zapisu (poprzez FTP, SSH, itp ...) ale upewnij się, czy masz uprawnienia do zmiany parametrów folderów na serwerze.

en: A little description of your podcast.
pl: Krótki opis nagrania.

en: Actual Length
pl: Bieżąca długość

en: Add
pl: Dodaj

en: Add / Delete categories
pl: Dodaj / Usuń kategorie

en: Add a category
pl: Dodaj kategorię

en: Add a new category:
pl: Dodaj nową kategorię:

en: Adding...
pl: Dodawanie...

en: Admin
pl: Administracja

en: All
pl: Wszystkie

en: All Episodes
pl: Wszystkie odcinki

en: All the episodes have been indexed in the feed
pl: Wszystkie odcinki zostały zindeksowane w strumieniu

en: Apr
pl: Kwi

en: Archive
pl: Archiwum

en: Aug
pl: Sie

en: Author
pl: Autor

en: Author specified for this episode...
pl: Podano autora dla tego odcinka...

en: Author will be IGNORED
pl: Autor zostanie ZIGNOROWANY

en: Author's email address
pl: Adres email autora

en: Author's email address not present or not valid
pl: Adres email autora jest pusty lub nieprawidłowy

en: Author's email address not present or not valid.
pl: Adres email autora jest pusty lub nieprawidłowy.

en: Author's name
pl: Imię autora

en: Back
pl: Powrót

en: Back to Admin
pl: Powrót do administracji

en: Back to category management
pl: Powrót do zarządzania kategoriami

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
pl: Wywołując okresowo Podcast Generator poprzez crona można sprawdzić automatycznie folder mediów dla nowych odcinków i odświeżyć kanał RSS.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories disabled
pl: Kategorie wyłączone

en: Categories file already exists...
pl: Plik kategorii już istnieje...

en: Categories file doesn't exist or empty...
pl: Plik kategorii nie istnieje lub jest pusty...

en: Category added!
pl: Kategoria dodana!

en: Category deleted
pl: Kategoria usunięta

en: Change
pl: Zmień

en: Change Podcast Generator Configuration
pl: Zmień konfigurację Podcast Generator

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
pl: Zmień motyw i wygląd Podcast Generator

en: Change Theme
pl: Zmień motyw

en: Change iTunes Cover Art
pl: Zmień okładkę w iTunes

en: Change the episode date
pl: Zmień datę odcinka

en: Change your podcast details
pl: Zmień szczegóły nagrania

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Choose a username and a password for the administration area:
pl: Wprowadź nazwę użytkownika i hasło administracyjne:

en: Choose among available languages *
pl: Wybierz spośród dostępnych języków *

en: Config.php file already exists!
pl: Plik config.php już istnieje!

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
pl: Skopiuj i wklej adres poniżej (razem w unikalnym kluczem):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
pl: Skopiuj adres strumienia RSS i wklej do swojego czytnika

en: Copyright Notice
pl: Prawa autorskie

en: Current image:
pl: Aktualny obraz:

en: Customize your FreeBox
pl: Dostosuj FreeBox

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
pl: Data i czas odcinka zostały zmodyfikowane (może spowodować zmianę kolejności odcinków w strumieniu RSS nagrania).

en: Date:
pl: Data:

en: Day
pl: Dzień

en: Dec
pl: Gru

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Categories
pl: Usuń kategorie

en: Delete Category
pl: Usuń kategorię

en: Delete Episode
pl: Usuń odcinek

en: Delete a category
pl: Usuń kategorię

en: Delete other episodes
pl: Usuń inne odcinki

en: Deleting...
pl: Usuwanie...

en: Disable them
pl: Wyłącz je

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
pl: Wyświetla przycisk Facebook, Twitter i Google+ dla każdego odcinka.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
pl: Wyświetla ostatnie wiadomości na temat Podcast Generator w głównym oknie panelu administracyjnego.

en: Do you really want to permanently delete this category?
pl: Czy na pewno usunąć na stałe tę kategorię?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
pl: Czy na pewno usnąć na stałe ten odcinek?

en: Does your podcast contain explicit language?
pl: Czy podcast zawiera język wulgarny?

en: Download
pl: Pobierz

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: Edit / Delete
pl: Edytuj / Usuń

en: Edit / Delete Episodes
pl: Edytuj / Usuń odcinek

en: Edit or Delete Episode
pl: Edytuj lub Usuń odcinek

en: Edit other episodes
pl: Edytuj inne odcinki

en: Edit podcast
pl: Edytuj nagranie

en: Enable Audio and Video Player?
pl: Włączyć odtwarzacz audio/video?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
pl: Włącza odtwarzacz audio/video na stronie dla wspieranych formatów plików i przeglądarek.

en: Enable Freebox?
pl: Włączyć Freebox?

en: Enable Social Networks Integration?
pl: Włączyć integrację z serwisami społecznościowymi?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
pl: Włącza kategorie i umożliwia tematyczny podział nagrań.

en: Enable categories?
pl: Włączyć kategorie?

en: Enable news display?
pl: Włączyć wyświetlanie wiadomości?

en: Enable strict episode renaming policy?
pl: Włączyć politykę bezwzględnej zmiany nazwy odcinka?

en: Episodes
pl: Odcinki

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
pl: Błąd: Nie jest możliwe uzyskanie przez Podcast Generator źródła wiadomości. Aktualności dotyczące podcastu zostaną automatycznie wyłączone.

en: Error: No file, description or title present
pl: Błąd: Brak pliku, opisu lub tytułu

en: Error: image NOT sent!
pl: Błąd: obraz NIE wysłany!

en: Execution time (s):
pl: Czas wykonania (s):

en: Explicit Podcast?
pl: Czy podcast zawiera wulgaryzmy?

en: Explicit content
pl: Wulgarna zawartość

en: Explicit content?
pl: wulgarne treści?

en: Extras
pl: Dodatki

en: FILE ERROR
pl: BŁĄD PLIKU

en: FTP Feature
pl: Funkcja FTP

en: Failed to open theme file
pl: Błąd otwarcia pliku motywu

en: Feb
pl: Lut

en: Feed XML generated!
pl: Strumień XML wygenerowany!

en: Feed language
pl: Język strumienia

en: Fields marked with * are required.
pl: Pola oznaczone * są wymagane.

en: File
pl: Plik

en: File Renamed:
pl: Zmieniona nazwa pliku:

en: File sent
pl: Plik wysłany

en: Filetype:
pl: Rodzaj pliku:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
pl: Freebox pozwala na wyświetlanie własnych treści, teksu lub odnośników w sekcji administracyjnej.

en: Freebox text already exists...
pl: Tekst w elemencie Freebox już istnieje...

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
pl: Z panelu administracyjnego można dostosować to pole. Na przykład można dodawać widgety i przyciski

en: GETTEXT extension: installed
pl: Rozszerzenie GETTEXT: zainstalowane

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
pl: Rozszerzenie GETTEXT: nie zainstalowano (zostanie użyty php-gettext)

en: Generate XML feed
pl: Generowanie strumienia XML

en: Get Support
pl: Znajdź wsparcie

en: Go right to your podcast!
pl: Przejdź od razu do nagrań!

en: Go to episodes archive
pl: Przejdź do archiwum odcinków

en: Go to the homepage
pl: Idź do strony domowej

en: Hello
pl: Witaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Hint: How to create your own theme?
pl: Podpowiedź: Jak stworzyć własny motyw?

en: Hint: You don't need categories?
pl: Podpowiedź: Nie potrzebujesz kategorii?

en: Home
pl: Strona domowa

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
pl: Ile zindeksowanych odcinków wyświetlać w strumieniu nagrania?

en: How many recent podcasts in the home page?
pl: Liczba ostatnich odcinków na stronie głównej?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
pl: Hej! Dzielą Cię zaledwie 3 kroki od skonfigurowania nagrania...

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
pl: Próbowałem ustawić uprawnienia zapisu (chmod 777) do katalogów wymienionych powyżej ...

en: Image extension not valid. The image extension must end in .jpg or .png
pl: Rodzaj pliku nieprawidłowy. Rozszerzenie pliku musi kończyć się .jpg lub .png

en: Images Directory
pl: Katalog images

en: Installation completed successfully...
pl: Instalacja zakończona pomyślnie...

en: Jan
pl: Sty

en: Jul
pl: Lip

en: Jun
pl: Cze

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
pl: słowoklucz1, słowoklucz2 (max 12)

en: Listen
pl: Słuchaj

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Logging in...
pl: Logowanie...

en: Long Description
pl: Pełny opis

en: Long Description present
pl: istniejący pełny opis

en: Long description not present (the short description will be used)
pl: Pełny opis nie jest dostępny (opis krótki zostanie użyty)

en: Long description not present; I'll use short description...
pl: Brak pełnego opisu; Zostanie użyty krótki opis...

en: Looking for another language?
pl: Poszukujesz innego języka?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
pl: Poszukiwanie ręcznie dodanych nagrań w katalogu:

en: Main information
pl: Główne informacje

en: Main information (required):
pl: Główne informacje (wymagane)

en: Main language of your episodes
pl: Główny język dla odcinków nagrania

en: Manage categories
pl: Zarządzaj kategoriami

en: Manually regenerate RSS feed
pl: Ręcznie wygeneruj strumień RSS

en: Manually regenerate xml feed
pl: Ręczne generowanie strumienia xml

en: Max upload size set in the script (config.php):
pl: Maksymalny rozmiar pliku ustawiony w skrypcie (config.php)

en: Max:
pl: Maksymalnie:

en: Maximum number of selectable category per single episode:
pl: Dozwolona ilość kategorii dla pojedynczego odcinka:

en: May
pl: Maj

en: Media Directory
pl: Katalog media

en: Month
pl: Miesiąc

en: More
pl: Więcej

en: New category:
pl: Nowa kategoria:

en: New image:
pl: Nowy obraz:

en: Next
pl: Dalej

en: No
pl: Nie

en: No episodes here yet...
pl: Brak odcinków...

en: No file selected. Please go back and select an image.
pl: Nie wybrano pliku. Idź wstecz i wybierz obraz.

en: No file to delete...
pl: Brak pliku do usnięcia...

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
pl: Bez względu na wielkość kwoty, Twoje wspracie pozwoli na dalszy rozwój programu. Dziękuję!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
pl: Bez względu na wielkość kwoty, Twoje wspracie pozwoli na dalszy rozwój programu. Dziękuję!

en: No, it's clean
pl: Nie, podcast nie zawiera wulgaryzmów

en: Nov
pl: Lis

en: Now checking folders permissions
pl: Sprawdzanie uprawnień do katalogów

en: Oct
pl: Paź

en: Operating System:
pl: System operacyjny:

en: Original filename:
pl: Oryginalna nazwa pliku:

en: PHP Version:
pl: Wersja PHP:

en: Password
pl: Hasło

en: Password:
pl: Hasło

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
pl: Należy usunąć ten plik przed kontynuowaniem...

en: Please type again your password:
pl: Wpisz hasło ponownie:

en: Please write a category name...
pl: Podaj nazwę kategorii...

en: Podcast Archive
pl: Archiwum nagrań

en: Podcast Description
pl: Opis nagrania

en: Podcast Episode
pl: Odcinek nagrania

en: Podcast Generator Configuration
pl: Konfiguracja Podcast Generator

en: Podcast Generator Language
pl: Język Podcast Generator

en: Podcast Generator News
pl: Wiadomości Podcast Generator

en: Podcast Generator web page
pl: Strona domowa Podcast Generator

en: Podcast Subtitle
pl: Podtytuł nagrania

en: Podcast Subtitle or Slogan
pl: Podtytuł lub slogan nagrania

en: Podcast Title
pl: Tytuł nagrania

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
pl: Okładka nagrania zostanie wyświetlona w iTunes Store

en: Powered by
pl: Napędzane przez

en: Processing changes...
pl: Przetwarzanie zmian...

en: Processing episode...
pl: Przetwarzanie odcinka...

en: Publication Date
pl: Data publikacji

en: RSS feed regenerated:
pl: Wygenerowany strumień RSS:

en: Read Documentation
pl: Przeczytaj dokumentację

en: Regenerating Feed
pl: Generowanie strumienia

en: Reload this page
pl: Odśwież stronę

en: Root Directory
pl: Katalog główny

en: Scan finished:
pl: Skanowanie zakończone:

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: See documentation
pl: Sprawdź dokumentację

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
pl: Wybierz TAK jeśli ten epizod zawiera wulgaryzmy lub treści dla dorosłych

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
pl: Wybierz opcję TAK, jeżeli ten epizod zawiera treści wulgarne lub treści dla dorosłych.

en: Select a category:
pl: Wybierz kategorię:

en: Select date format
pl: Wybierz format day

en: Select or change iTunes Categories
pl: Wybierz lub zmień kategorie iTunes

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
pl: Wybierz lub zmień kategorie iTunes (iTunes Store)

en: Select up to 3 categories for your episode...
pl: Wybierz do 3 kategorii dla odcinka...

en: Send
pl: Wyślij

en: Sep
pl: Wrz

en: Setting writing permission to
pl: Ustawiam uprawnienia zapisu

en: Setting...
pl: Ustawianie...

en: Setup
pl: Ustawienia

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Start now...
pl: Rozpocznij pracę

en: Step
pl: Krok

en: Submit your podcast to the iTunes Store
pl: Prześlij nagranie do sklepu iTunes

en: Subscribe to this podcast with iTunes
pl: Zapisz się do śledzenia podcastu z iTunes

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Support Podcast Generator
pl: Wesprzyj Podcast Generator

en: The category doesn't exist...
pl: Kategoria nie istnieje...

en: The category you are trying to add already exists...
pl: Kategoria którą próbujesz dodać już istnieje...

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
pl: Data odcinka jest ustawiona w przyszłości. Odcinek do tego czasu nie będzie widoczny.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
pl: Epizody podcastu są automatycznie sortowane według daty. Zmiana terminu bieżącego odcinka zmieni porządek pozostałych. Jeśli podasz datę w przyszłości, twój odcinek nie będzie pokazywany aż do podanej daty.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
pl: Poniżej wyświetlona jest bieżąca data i czas serwera. Jeśli ustawisz datę na przyszłą, odcinek pozostanie do tego czasu ukryty.

en: The information has been successfully sent.
pl: Informacje zostały pomyślnie wysłane.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
pl: Opis nagrania jest za długi i zostanie pominięty.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
pl: Nazwy przesłanych plików zostaną automatycznie zmienione, przy wykorzystanie znaków alfanumerycznych i bieżącej daty.

en: Theme Selection
pl: Wybór motywu

en: Theme changed!
pl: Motyw zmieniony!

en: Themes and aspect
pl: Motywy i wygląd

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
pl: Te informacje będą wykorzystywane zarówno na tej stronie jak i w powstałym RSS

en: This feature is enabled.
pl: Ta funkcja jest włączona.

en: This is FREEBOX
pl: To jest FREEBOX

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
pl: Prawdopodobnie pierwszy raz widzisz tą stronę: nie zmieniłeś jeszcze szczegółów nagrania. Zalecane jest ustawienie tytułu i opisu nagrania, itp...
    Spróbuj także innego motywu!

en: Time:
pl: Czas:

en: Title
pl: Tytuł

en: Try another theme...
pl: Sprawdź inny motyw...

en: Try to set writing permission:
pl: Próbuję ustawić uprawnienia zapisu:

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Update Episode
pl: Zaktualizuj odcinek

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Upload Episode
pl: Prześlij odcinek

en: Upload Failed
pl: Przesyłanie nie powiodło się

en: Upload New Episode
pl: Prześlij nowy odcinek

en: Upload Podcast
pl: Prześlij nagranie

en: Upload another episode
pl: Prześlij kolejny odcinek

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: Use cron to auto index episodes
pl: Używaj zadań cron do indeksowania odcinków

en: Useful information for debugging:
pl: Informacje użyteczne do debugowania:

en: User
pl: Użytkownik

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or password not valid. Please try again...
pl: Nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie...

en: Validate this feed with w3c validation service
pl: Sprawdź poprawność strumienia RSS przy użyciu walidatora w3c

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
pl: Więcej informacji jak ustawić zadania cron dostępnych jest w dokumentacji.

en: Watch
pl: Obserwuj

en: Welcome
pl: Witaj

en: YES, I am sure
pl: TAK, na pewno

en: Year
pl: Rok

en: Yes
pl: Tak

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
pl: Tak! Katalogi mają prawidłowe uprawnienia do zapisu

en: You are already using this theme
pl: Ten motyw jest już ustawiony

en: You can limit the feed to the last episodes
pl: Można ograniczyć dostępność do ostatnich odcinków

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
pl: Teraz można przystąpić do ostatniego etapu instalacji Podcast Generatora...

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
pl: Można opcjonalnie można wyłączyć freebox, jeśli uważasz, że nie jest potrzebny.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
pl: Możesz zastąpić bieżący obraz nowym. Aby został przyjęty w iTunes Store, podcast musi mieć okładkę w rozdzielczości 1400 x 1400 pikseli i w formacie JPG lub PNG.

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
pl: Możesz określić innego autora tego odcinka, w przeciwnym razie domyślnym autorem będzie właścicielem podcastu

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
pl: Uprawnienia do katalogu media na serwerze nie pozwalają na zapisywanie przesłanych plików.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
pl: Nie wprowadzono hasła lub hasło i powtórzenie hasła różnią się; idź wstecz i wprowadź hasło raz jeszcze...

en: You didn't enter the username...
pl: Nie wprowadzono nazwy użytkownika...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
pl: Wysłano więcej niże 12 słów kluczowych do sklepu iTunes...

en: Your browser does not support the audio player
pl: Twoja przeglądarka nie obsługuje odtwarzacza audio

en: Your browser does not support the video player
pl: Twoja przeglądarka nie obsługuje odtwarzacza wideo

en: Your copyright notice
pl: Informacja o prawach autorskich

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
pl: Plik jest większy niż maksymalny rozmiar obsługiwany przez serwer.

en: Your freebox has been updated!
pl: FreeBox został zaktualizowany

en: Your podcast details
pl: Szczegóły nagrania

en: Your server configuration
pl: Konfiguracja serwera

en: Your server configuration allows you to upload files up to
pl: Konfiguracja serwera pozwala na przesłanie pliku o rozmiarze do

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
pl: i sprawdzam, czy można kontynuować instalację skryptu.

en: characters
pl: znaków

en: characters left
pl: znaków pozostało

en: episode(s) in the feed
pl: Dostępna ilość epizodów

en: episodes
pl: odcinki

en: feed
pl: strumień

en: feed:
pl: strumień:

en: has been deleted
pl: usunięto

en: iTunes Categories successfully changed...
pl: Kategorie iTunes pomyślnie zmieniono...

en: iTunes Category 1
pl: Kategoria iTunes 1

en: iTunes Category 2
pl: Kategoria iTunes 2

en: iTunes Category 3
pl: Kategoria iTunes 3

en: iTunes Keywords
pl: Słowa klucze iTunes

en: iTunes Keywords:
pl: Słowa kluczowe iTunes:

en: iTunes Store Settings
pl: Ustawienia sklepu iTunes

en: iTunes categories
pl: Kategorie iTunes

en: iTunes cover art
pl: Okładka iTunes

en: iTunes cover art replaced successfully.
pl: Pomyślnie zastąpiono okładkę iTunes.

en: iTunes image
pl: Obraz iTunes

en: if you like Podcast Generator please consider
pl: jeśli lubisz Podcast Generator rozważ

en: is NOT writable
pl: nie ma prawa do zapisu

en: is empty... (it will be ignored)
pl: jest pusty (zostanie pominięty)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
pl: nie jest wspieranym rozszerzeniem lub nazwa pliku zawiera niedozwolone znaki.

en: is writable
pl: ma prawo do zapisu

en: new episode(s) added.
pl: nowe odcinki dodano.

en: new episodes added
pl: nowe odcinki dodano.
