Podcast Generator - en to sk_SK translation catalogue (299 entries)

en:  making a donation
sk_SK: poskytnutie daru

en: (Auto Indexing)
sk_SK: (Automatické indexovanie)

en: (HTML tags accepted)
sk_SK: (značky HTML prijaté)

en: (it will be ignored)
sk_SK: (bude to ignorované)

en: (this is good)
sk_SK: (toto je dobré)

en: , an open source podcast publishing solution
sk_SK: , publikačné riešenie podcastu s otvoreným zdrojovým kódom

en: - If you need to upload larger files you can use the
sk_SK: -ak potrebujete nahrať väčšie súbory môžete použiť

en: ...if not, you can set writing permission manually (via FTP, SSH, etc...) and make sure you have the privileges to change folder permissions on your server.
sk_SK: ...ak nie, môžete nastaviť oprávnenia pre zápis ručne (pomocou FTP, SSH, atď.) a buďte si istý že máte oprávnenie zmeniť oprávnenia pre adresáre na vašom servri.

en: A little description of your podcast.
sk_SK: Malý popis podcastu.

en: Actual Length
sk_SK: Aktuálne dĺžka

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add / Delete categories
sk_SK: Pridať / Zmazať skupinu

en: Add a category
sk_SK: Pridať skupinu

en: Add a new category:
sk_SK: Pridať novú skupinu

en: Adding...
sk_SK: Pridáva sa %1...

en: Admin
sk_SK: Správca

en: All
sk_SK: Všetko

en: All Episodes
sk_SK: Všetky diely

en: All the episodes have been indexed in the feed
sk_SK: Všetky diely kanálu boli zindexované

en: Archive
sk_SK: Archív

en: Author
sk_SK: Autor

en: Author specified for this episode...
sk_SK: Stanovený autor pre tento diel...

en: Author will be IGNORED
sk_SK: Autore bude IGNOROAVANÝ

en: Author's email address
sk_SK: emailová adresa autora

en: Author's email address not present or not valid
sk_SK: Emailová adresa autora nie je prítomná alebo nie je platná

en: Author's email address not present or not valid.
sk_SK: Emailova adresa autora je neprítomná alebo je nesprávna.

en: Author's name
sk_SK: Meno autora

en: Back
sk_SK: Späť

en: Back to Admin
sk_SK: Späť na správcu

en: Back to category management
sk_SK: Späť na správu skupiny

en: By calling periodically Podcast Generator via a cron job, you can check automatically the media folder for new episodes and regenerate the RSS feed.
sk_SK: Pravidelným volaním Podcast Generatora cez úlohy cron, môžete automaticky kontrolovať adresár so súbormi či tam nie sú nové diely a obnovovať kanál RSS.

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories disabled
sk_SK: Skupiny zakázané

en: Categories file already exists...
sk_SK: Súbor s kategóriami už existuje...

en: Categories file doesn't exist or empty...
sk_SK: Súbor so skupinami neexistuje alebo je prázdny..

en: Category added!
sk_SK: Skupina pridaná!

en: Category deleted
sk_SK: Skupina zmamzaná

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Change Podcast Generator Configuration
sk_SK: Zmeniť nastavenie Podcast Generatoru

en: Change Podcast Generator theme and aspect:
sk_SK: Zmeniť vhľad a pomer strán Podcast Generatora:

en: Change Theme
sk_SK: Zmeniť vzhľad

en: Change iTunes Cover Art
sk_SK: Zmeniť obal iTunes

en: Change the episode date
sk_SK: Zmeniť dátum dielu

en: Change your podcast details
sk_SK: Zmeniť detaily podcastu

en: Check for updates
sk_SK: Skontrolovať aktualizácie

en: Choose a username and a password for the administration area:
sk_SK: Zvoľte užívateľské meno a heslo pre správcovskú oblasť:

en: Choose among available languages *
sk_SK: Vybrať medzi dostupnými jazykmi *

en: Config.php file already exists!
sk_SK: Súbor config.php už existuje!

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Copy and paste the URL below (including your unique key):
sk_SK: Kopírovať a vložiť adresu URL nižšie (spolu s vaším jedinečným kľúčom):

en: Copy the feed link and paste it into your aggregator
sk_SK: Skopírujte odkaz kanálu a vložte ho do svojho zberného programu

en: Copyright Notice
sk_SK: Informácie o autorských právach

en: Current image:
sk_SK: Súčasný obrázok:

en: Customize your FreeBox
sk_SK: Prispôsobiť si FreeBox

en: Date and time of the episode have been modified (this might change the order of your episodes in the podcast feed).
sk_SK: Dátum a čas dielu bol zmenený (toto môže zmeniť poradie dielov v kanále podcastu).

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: Day
sk_SK: Deň

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete Categories
sk_SK: Zmazať skupiny

en: Delete Category
sk_SK: Zmazať skupinu

en: Delete Episode
sk_SK: Zmazať diel

en: Delete a category
sk_SK: Zmazať skupinu

en: Delete other episodes
sk_SK: Zmazať iné diely

en: Deleting...
sk_SK: Zmazáva sa...

en: Disable them
sk_SK: Zakázať

en: Display Facebook, Twitter and Google+ buttons for each episode.
sk_SK: Zobraziť Facook, Twitter a Google+ tlačítka pre každý diel.

en: Displays Podcast Generator latest news in the main administration page of your podcast.
sk_SK: Zobrazovať posledné správy Podcast Generatora na hlavnej stránke správcu podcastu.

en: Do you really want to permanently delete this category?
sk_SK: Naozaj chcete natrvalo odstrániť túto skupinu?

en: Do you really want to permanently delete this episode?
sk_SK: Naozaj chcete natrvalo zmazať tento diel?

en: Does your podcast contain explicit language?
sk_SK: Obsahuje tvoj podcast explicitný jazyk?

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Duration:
sk_SK: Doba trvania:

en: Edit / Delete
sk_SK: Upraviť / Zmazať

en: Edit / Delete Episodes
sk_SK: Upraviť / Zmazať diel

en: Edit or Delete Episode
sk_SK: Upraviť alebo Zmazať diel

en: Edit other episodes
sk_SK: Upraviť ďalšie diely

en: Edit podcast
sk_SK: Upraviť podcast

en: Enable Audio and Video Player?
sk_SK: Povoliť zvukový a video prehrávač?

en: Enable Audio and Video web player for supported files and browsers.
sk_SK: Povoliť internetový prehrávač zvuku a videa pre podporované súbory a prehliadače.

en: Enable Freebox?
sk_SK: Povoliť Freebox?

en: Enable Social Networks Integration?
sk_SK: Povoliť integráciu sociálnych sietí?

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
sk_SK: Povoliť funkciu kategórií pre robenie tematických zoznamov podcastu.

en: Enable categories?
sk_SK: Povoliť kategórie?

en: Enable news display?
sk_SK: Povoliť zobrazovanie správ?

en: Enable strict episode renaming policy?
sk_SK: Povoliť prísnu politiku ohľadne premenovávanie dielov?

en: Episodes
sk_SK: Diely

en: Error: It's not possible to get Podcast Generator news feed. News will be automatically disabled.
sk_SK: Chyba: Nie je možné získať kanál správ Podcast Generatora. Správy budú automaticky zakázané.

en: Error: No file, description or title present
sk_SK: Chyba: Nie je prítomný žiadny súbor, popis alebo názov

en: Error: image NOT sent!
sk_SK: Chyba: obrázok NEBOL poslaný!

en: Execution time (s):
sk_SK: Čas vykovania (s):

en: Explicit Podcast?
sk_SK: Explicitný podcast?

en: Explicit content
sk_SK: Explicitný obsah

en: Explicit content?
sk_SK: Explicitný obsah?

en: Extras
sk_SK: Ďalšie

en: FILE ERROR
sk_SK: CHYBA v súbore

en: FTP Feature
sk_SK: funkcia FTP

en: Failed to open theme file
sk_SK: Nepodarilo sa otvoriť súbor obsahujúci vzhľad

en: Feed XML generated!
sk_SK: Kanál XML vytvorený!

en: Feed language
sk_SK: Jazyk kanála

en: Fields marked with * are required.
sk_SK: Polia oznažené * sú povinné

en: File
sk_SK: Súbor

en: File Renamed:
sk_SK: Premenovaný súbor:

en: File sent
sk_SK: Súbor poslaný

en: Filetype:
sk_SK: Typ súboru:

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
sk_SK: Freebox vám umožňuje písať slobodne čo si prajete, pridávať linky alebo text pomocou editora v sekcii správcu.

en: Freebox text already exists...
sk_SK: Text Freebox už existuje...

en: From the admin area you can customize this box. For instance you can add Widgets and Buttons
sk_SK: Zo sekcie správcu môžete si prispôsobiť toto okno. Napríklad môžete pridať doplnky a tlačítka

en: GETTEXT extension: installed
sk_SK: rozšírenie GETTEXT: nainštalované

en: GETTEXT extension: not installed (php-gettext will be used)
sk_SK: rozšírenie GETTEXT: nenainštalované (použije sa php-gettext)

en: Generate XML feed
sk_SK: Vytvoriť kanál XML

en: Get Support
sk_SK: Získať pomoc

en: Go right to your podcast!
sk_SK: Chodte rovno na váš podcast!

en: Go to episodes archive
sk_SK: Ísť do archívu dielov

en: Go to the homepage
sk_SK: Ísť na domovskú stránku

en: Hello
sk_SK: Ahoj

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Hint: How to create your own theme?
sk_SK: Tip: Ako vytvoriť vlastný vzhľad?

en: Hint: You don't need categories?
sk_SK: Rada: Nepotrebujete skupiny?

en: Home
sk_SK: Domov

en: How many episodes indexed in the podcast feeds?
sk_SK: Koľko zindexovaných dielov v podcast kanále?

en: How many recent podcasts in the home page?
sk_SK: koľko nedávnych podcastov na domácej stránke?

en: Howdy! You are just 3 steps away to setup your podcast...
sk_SK: Nazdar! Už len 3 kroky vás delia od nastavenia vášho podcastu...

en: I tried to set writing permissions (chmod 777) to the directories listed above...
sk_SK: Pokúsil som sa nastaviť oprávnenia pre zápis (chmod 777) pre adresáre uvedené vyššie...

en: Image extension not valid. The image extension must end in .jpg or .png
sk_SK: Prípona obrázku nie je správna. Prípona obrázku musí končiť .jpg alebo .png

en: Images Directory
sk_SK: Adresár s obrázkami

en: Installation completed successfully...
sk_SK: Inštalácia prebehla úspešne...

en: Jul
sk_SK: Júl

en: Jun
sk_SK: Jún

en: Keyword1, Keyword2 (max 12)
sk_SK: Kľúčové slovo 1, kľúčové slovo 2 (maximálne 12)

en: Listen
sk_SK: Počúvať

en: Log in
sk_SK: Prihlásenie

en: Log out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Logging in...
sk_SK: Prihlasovanie...

en: Long Description
sk_SK: Dlhý popis

en: Long Description present
sk_SK: Dlhý popis prítomný

en: Long description not present (the short description will be used)
sk_SK: Dlhý popis je neprítomný (bude použitý sa krátky popis)

en: Long description not present; I'll use short description...
sk_SK: Dlhý popis neprítomný, použije sa krátky popis...

en: Looking for another language?
sk_SK: Hľadáte iný jazyk?

en: Looking for manually uploaded podcast into directory:
sk_SK: Hľadať ručne nahraný podcast do adresára:

en: Main information
sk_SK: Hlavné informácie

en: Main information (required):
sk_SK: Hlavná informácia (povinné):

en: Main language of your episodes
sk_SK: Hlavný jazyk dielov

en: Manage categories
sk_SK: Spravovať skupiny

en: Manually regenerate RSS feed
sk_SK: Ručne znovu vygenerovanie kanálu RSS

en: Manually regenerate xml feed
sk_SK: Manuálne znovu vytvorenie kanálu xml

en: Max upload size set in the script (config.php):
sk_SK: Njaväčšia veľkosť pre nahrávanie nastavená v skripte (config.php):

en: Max:
sk_SK: Najviac:

en: Maximum number of selectable category per single episode:
sk_SK: Najväčší počet vybrateľných kategórií pre jeden diel:

en: May
sk_SK: Máj

en: Media Directory
sk_SK: Adresár s multimédiami

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: More
sk_SK: Viac

en: New category:
sk_SK: Nová skupina:

en: New image:
sk_SK: Nový obrázok:

en: Next
sk_SK: Ďaľší

en: No
sk_SK: Nie

en: No episodes here yet...
sk_SK: Zatiaľ tu nie sú žiadne diely...

en: No file selected. Please go back and select an image.
sk_SK: Nebol vybraný žiadny súbor. Prosím chodte späť a vyberte obrázok.

en: No file to delete...
sk_SK: Žiadny súbor na zmazanie

en: No matter the amount you donate, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
sk_SK: Nezáleží na veľkosti vášho daru, váš príspevok podporí ďalší vývoj a opravy chýb. Ďakujeme vám!

en: No matter the amount, your contribution will support future development and bug fixes. Thank you!
sk_SK: Nezáleží na veľkosti, váš príspevok podporí ďalší vývoj a opravy chýb. Ďakujeme vám!

en: No, it's clean
sk_SK: Nie, je to čisté

en: Now checking folders permissions
sk_SK: Teraz sa kontroluje oprávnenie k adresárom

en: Oct
sk_SK: Okt

en: Operating System:
sk_SK: Operačný systém:

en: Original filename:
sk_SK: Pôvodný názov súboru:

en: PHP Version:
sk_SK: Verzia PHP:

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password:
sk_SK: Heslo:

en: Please delete this file before proceeding with the installation...
sk_SK: Prosím zmažte tento súbor predtým ako budete pokračovať v inštalácii...

en: Please type again your password:
sk_SK: Prosím napíšte znovu vaše heslo:

en: Please write a category name...
sk_SK: Prosím napíšte názov skupinu

en: Podcast Archive
sk_SK: Archív podcastu

en: Podcast Description
sk_SK: Popis podcastu

en: Podcast Episode
sk_SK: Diel podcastu

en: Podcast Generator Configuration
sk_SK: Nastavenie Podcast Generatoru

en: Podcast Generator Language
sk_SK: Jazyk Podcast Generatora

en: Podcast Generator News
sk_SK: Správy Podcast Generatora

en: Podcast Generator web page
sk_SK: Stránka Podcast Generatora

en: Podcast Subtitle
sk_SK: Podnázov podcastu

en: Podcast Subtitle or Slogan
sk_SK: Podnázov alebo slogan podcastu

en: Podcast Title
sk_SK: Názov podcastu

en: Podcast cover that will be displayed in the iTunes Store
sk_SK: Obal podcastu ktorý bude zobrazený v obchode iTunes

en: Powered by
sk_SK: Poháňané

en: Processing changes...
sk_SK: Spracovávajú sa zmeny...

en: Processing episode...
sk_SK: Spracovávanie dielu...

en: Publication Date
sk_SK: Dátum vydania

en: RSS feed regenerated:
sk_SK: RSS kanál vytvorený:

en: Read Documentation
sk_SK: Čítať dokumentáciu

en: Regenerating Feed
sk_SK: Znovu vytvorenie kanálu

en: Reload this page
sk_SK: Nahrať znovu túto stránku

en: Root Directory
sk_SK: Koreňový adresár

en: Scan finished:
sk_SK: Prehľadávanie dokončené:

en: Searching...
sk_SK: Hľadá sa...

en: See documentation
sk_SK: Zobraziť dokumentáciu

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content
sk_SK: Vyberte ÁNO pokiaľ diel obsahuje explicitný jazyk alebo  obsah pre dospelých

en: Select YES if this episode contains explicit language or adult content.
sk_SK: Zvoľte ÁNO pokiaľ diel obsahuje hrubé slová alebo obsah pre dospelých

en: Select a category:
sk_SK: Vybrať kategóriu:

en: Select date format
sk_SK: Vybrať formát dátumu

en: Select or change iTunes Categories
sk_SK: Vybrať alebo zmeniť iTunes kategúóriu

en: Select or change iTunes Categories (iTunes Store)
sk_SK: Označiť alebo zmeniť skupiny iTunes (obchod iTunes)

en: Select up to 3 categories for your episode...
sk_SK: Vyberte až 3 kategórie pre váš diel...

en: Send
sk_SK: Poslať

en: Setting writing permission to
sk_SK: Nastavenie oprávnenia zápisu pre

en: Setting...
sk_SK: Nastavuje sa..

en: Setup
sk_SK: Nastavenie

en: Short Description
sk_SK: Krátky popis

en: Size:
sk_SK: Veľkost:

en: Start now...
sk_SK: Spustiť teraz...

en: Step
sk_SK: Krok

en: Submit your podcast to the iTunes Store
sk_SK: Odoslať podcast do obchodu iTunes

en: Subscribe to this podcast with iTunes
sk_SK: Prihláste sa k odberu tohto podcastu s iTunes

en: Subtitle
sk_SK: Podtitul

en: Support Podcast Generator
sk_SK: Podporte Podcast Generator

en: The category doesn't exist...
sk_SK: Skupina neexistuje...

en: The category you are trying to add already exists...
sk_SK: Skupina, ktorú sa snažíte pridať, už existuje..

en: The episode date has been set to future. This episode won't show up till then.
sk_SK: Dátum dielu bol nastavený do budúcnosti. dovtedy sa tento diel nezobrazí.

en: The episodes of your podcast are automatically sorted by date. Changing the date of this episode will change its order in the podcast feed. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
sk_SK: Diely podcastu sú automaticky triedené podľa dátumu. Zmena dátumu tohto dielu zmení aj jeho poradie v kanále podcastu. Ak určíte dátum v budúcnosti, diel nebude dovtedy vidno.

en: The form below reports the current time and date of the server. If you specify a date in future, your episode won't be shown till then.
sk_SK: Formulár nižšie hlási terajší čas a dátum serveru. Pokiaľ stanovíte dátum v budúcnosti, diel sa do tejto doby neukáže.

en: The information has been successfully sent.
sk_SK: Informácie boli úspešne poslané.

en: The podcast description is too long and will be ignored.
sk_SK: Popis podcastu je príliš dlhý a bude sa ignorovať.

en: The uploaded episode files will be automatically renamed using just alphanumeric characters and the current date.
sk_SK: Nahrané súbory dielov budú automaticky premenované len za pomoci alfanumerických znakov a aktuálneho dátumu.

en: Theme Selection
sk_SK: Výber vzhľadu

en: Theme changed!
sk_SK: Vzhľad zmenený!

en: Themes and aspect
sk_SK: Vzhľad a pomer strán

en: These information will be used both in this website and in the resulting RSS feed
sk_SK: Tieto informácie sa použijú ako na tejto internetovej stránke, tak aj vo výslednom kanále RSS.

en: This feature is enabled.
sk_SK: Táto funkcia je zapnutá.

en: This is FREEBOX
sk_SK: Toto je FREEBOX

en: This is possibly the first time you have entered this page: you haven't changed your podcast details yet. You are reccommended to provide a podcast title, description, etc... Try a different theme!
sk_SK: Toto je pravdepodobne prvý krát čo ste vstúpili na túto stránku: ešte ste nezmenili detaily vášho podcastu. Odporúčame vám nastaviť názov podcastu, jeho popis, atď. Vyskúšajte rôzne témy vzhľadu.

en: Time:
sk_SK: Čas:

en: Title
sk_SK: Názov

en: Try another theme...
sk_SK: Skúsiť iný vzhľad...

en: Try to set writing permission:
sk_SK: Pokúsiť sa nastaviť oprávnenie na zápis:

en: Uncategorized
sk_SK: Nezaradené

en: Update Episode
sk_SK: Aktualizovať diel

en: Updating
sk_SK: Aktualizuje sa

en: Upload Episode
sk_SK: Nahrať diel

en: Upload Failed
sk_SK: Nahratie zlyhalo

en: Upload New Episode
sk_SK: Nahrať nový diel

en: Upload Podcast
sk_SK: Nahrať Podcast

en: Upload another episode
sk_SK: Nahrať ďalší diel

en: Uploading...
sk_SK: Nahráva sa...

en: Use cron to auto index episodes
sk_SK: Použi cron na automatickú indexáciu dielov

en: Useful information for debugging:
sk_SK: Užitočné informácie pre ladenie:

en: User
sk_SK: Užívateľ

en: Username
sk_SK: Užívateľské meno

en: Username or password not valid. Please try again...
sk_SK: Užívateľské meno alebo heslo nie sú správne. Skúste to znovu prosím...

en: Validate this feed with w3c validation service
sk_SK: Schváliť tento kanál schaľovacou službou w3c

en: Visit the documentation for more information on how to setup a cron job
sk_SK: Navštíviť dokumentáciu pre viac informácií ako nastaviť úlohy pre cron

en: Watch
sk_SK: Sledovať

en: Welcome
sk_SK: Vitajte

en: YES, I am sure
sk_SK: ÁNO, isto

en: Year
sk_SK: Rok

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Yes! Directories have the correct writing permissions
sk_SK: Áno! Adresáre majú správne oprávnenia pre zápis

en: You are already using this theme
sk_SK: Práve používate tento vzhľad

en: You can limit the feed to the last episodes
sk_SK: Môžete obmedziť kanál na posledné diely

en: You can now proceed to the last step of Podcast Generator Installation...
sk_SK: Teraz môžete pokračovať k poslednému kroku inštalácie Podcast Generator

en: You can optionally disable the freebox if you don't need it.
sk_SK: Poprípade môžete zakázať freebox ak ho nepotrebujete.

en: You can replace the current image with a new one. To be eligible for featuring on iTunes Store, a podcast must have 1400 x 1400 pixel cover art in JPG or PNG.
sk_SK: Môžete nahradiť súčasný obrázok novým. Pre správne zobrazovanie v obchode iTunes, obal podcastu musí byť JPG alebo PNG a rozlíšenie 1400x1400 obrazových bodov.

en: You can specify a different author for this episode, otherwise the default author will be the podcast owner
sk_SK: Môžete zadať iného autora pre tento diel, inak bude vlastníkom podcastu východzí autor

en: You didn't assign writing permission to the media folder and the uploaded file can't be saved on the server.
sk_SK: Nenastavili ste oprávnenie k zápisu do adresára s multimédiami a nahratý súbor sa nedá uložiť na server.

en: You didn't enter a password or the two passwords do not correspond; please go back and type your password again...
sk_SK: Nezadali ste heslo alebo dvojica hesiel nie je rovnaká; prosím chodte späť a zadajte vaše heslo znovu...

en: You didn't enter the username...
sk_SK: Nezadali ste užívateľské meno...

en: You submitted more than 12 keywords for iTunes...
sk_SK: Odoslali ste viac ako  12 kľúčových slov pre iTunes...

en: Your browser does not support the audio player
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje prehrávač zvuku

en: Your browser does not support the video player
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje prehrávač obrazu

en: Your copyright notice
sk_SK: Oznámeni o atorskom práve

en: Your file is bigger than upload max filesize on your server.
sk_SK: Súbor je väčší ako najväčšia povolená veľkosť súboru ktorú je možné nahrať na server.

en: Your freebox has been updated!
sk_SK: Váš freebox bol aktualizovaný!

en: Your podcast details
sk_SK: Detaily podcastu

en: Your server configuration
sk_SK: Konfigurácia vášho servera

en: Your server configuration allows you to upload files up to
sk_SK: Nastavenie súboru vám umožňuje nahrať súbor až do

en: and see if you can proceed with the installation of the script.
sk_SK: a pozrite sa či môžete pokračovať v inštalácii skriptu.

en: characters
sk_SK: znaky

en: characters left
sk_SK: znakov zostáva

en: episode(s) in the feed
sk_SK: diel(ov) v kanále

en: episodes
sk_SK: diely

en: feed
sk_SK: kanál

en: feed:
sk_SK: kanál:

en: has been deleted
sk_SK: bol zmazaný

en: iTunes Categories successfully changed...
sk_SK: skupiny iTunes úspešne zmenené...

en: iTunes Category 1
sk_SK: Skupina iTunes 1

en: iTunes Category 2
sk_SK: Skupina iTunes 2

en: iTunes Category 3
sk_SK: Skupina iTunes 3

en: iTunes Keywords
sk_SK: Kľúčové slová iTunes

en: iTunes Keywords:
sk_SK: Kľúčové slová iTunes:

en: iTunes Store Settings
sk_SK: Nastavenie obchodu iTunes

en: iTunes categories
sk_SK: iTunes skupiny

en: iTunes cover art
sk_SK: Obal na iTunes

en: iTunes cover art replaced successfully.
sk_SK: iTunes obal bom úspešne nahradený.

en: iTunes image
sk_SK: iTunes obrázok

en: if you like Podcast Generator please consider
sk_SK: ak máte radi Podcast Generator prosím zvážte

en: is NOT writable
sk_SK: NIE je zapisovaľný

en: is empty... (it will be ignored)
sk_SK: je prázdne ... (bude sa ignorovať)

en: is not a supported extension or your filename contains forbidden characters.
sk_SK: nie je podporované rozšírenie súboru alebo názov súboru obsahuje zakázané znaky.

en: is writable
sk_SK: je zapisovateľný

en: new episode(s) added.
sk_SK: pridaný nový diel(y).

en: new episodes added
sk_SK: nový diel pridaný
